banner198

Çankırılı STK yöneticilerine çağrı...

Çankırı Valisi Şemsettin Uzuna gerçekleştirilen hoşgeldiniz ziyaretleri tek kalemde yapılacak bir organizasyonla halledilebilir...

Çankırılı STK yöneticilerine çağrı...
banner145

Çankırı Valisi Şemsettin Uzun'a "hoş geldin" ziyaretleri göreve başladığı ilk günden itibaren her gün heyetler halinde gerçekleşiyor.

Kişisel gözlemlerime göre ortadaki bu durum "amacı doğrultusunda" gidiyor gibi görünmesine karşın diğer boyutuyla "zaman çalma" ve "boşa geçen zaman" durumunu sergiler olmakta...

STK'ların kuruluş amaçları bellidir... Temelinde de "sorun çözme" ihtiyacından yola çıkarak oluşmuşlardır!

Ancak Çankırı'daki STK'ların böylesi durumlarda sergiledikleri tutum ve davranışları "sorun çözme"nin ötesine giderek adeta "yetkili ve etkin görevlinin" zamanını çalma durumunu doğurur hal almıştır!

Şu güne kadar Çankırı Valisi Şemsettin Uzun'a "hoş geldiniz" ziyaretini gerçekleştirenler de dahil olmak üzere Çankırı'daki tüm STK Başkan ve yönetim kurullarına buradan bir çağrıda bulunmak istiyorum:

Sayın STK yöneticileri! Aranızda oluşturacağınız bir komite ile tüm STK'ları kapsayacak şekilde Çankırı Valisi Şemsettin Uzun 'a AKM'de ya da uygun bir mekanda  "hoş geldiniz" gecesi düzenlemenizdir.

Yapacağınız böylesi bir organizasyon, hem sizlerin STK olarak kuruluş amaçlarınıza yakışan bir proje olacak, hem de Çankırı Valisi Şemsettin Uzun'a Çankırı'yı çok daha erken tanıma, sorunları çok daha erken tespit etme fırsatını verecektir.

Ve dolayısıyla... Çankırı ve Çankırı'da yaşayanlar kazanacaktır...

Düşünmeye değer mi?

Ne dersiniz?

Vedat  Beki
e-mail:vedatbeki@mynet.com

 

14 Ocak 2009 Çankırı Valiliğinde Çankırı Valisi Şemsettin Uzun'u ziyaret eden STK başkan ve yönetim kurulları...

Mimarlar Odası Başkanı Seçil Çivitcioğlu ve Oda Üyeleri Nail Altıparmak, Selahattin Paşabeyoğlu ve Bilge Gayret Valimiz Şemsettin Uzun’u ziyaret ettiler.

Gün boyu Vali Şemsettin Uzun’a “hoş geldiniz” ziyaretleri sürdü. Bu ziyaretler arasında Kamusen İl Başkanı Metin Memiş, Huzurevi Dernek Başkanı Halit Öksüz ve üyeleri, Kızılay Derneği Başkanı Muzaffer Gülburun, Türk Hava Kurumu Başkanı Arif Moğolkoç, Yetiştiriciler ve Süt Birliği Başkanı Ömer Çendek, S.S.Yaran Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Ersen Gökdemir, boks antrenörü Ahmet Çınar ve Çankırılı boksörler de bulunuyordu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER