banner198

Çerkeş ve Şabanözünde dükkan satışı

TOKİye ait Çerkeşte 14, Şabanözünde 4 dükkan 25 bin Türk Lirasından başlayan fiyatlarla açık artırma yöntemi ile satışa sunulacak.

Çerkeş ve Şabanözünde dükkan satışı
banner145

TOKİ’ye ait Çerkeş ve Şabanözü'nde,  yüzde 25 peşin, 84 ay vadeli, faizsiz, memur maaşına endeksli dükkanlar 26 Mart Perşembe günü satışa sunuluyor.

 

Çerkeş ve Şabanözü’nde gerçekleştirilen TOKİ projeleri içerisinde bulunan dükkan ve depoların satış fiyatları 25 bin TL'den başlıyor. Satışlar açık artırma yöntemi ile yapılacak ve alıcılarına 6 ay sonra teslim edilecek. Satışlar İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir illerinde 26 Mart 2009 Perşembe günü saat 15.00’de gerçekleştirilecek.

 

Satış Yerleri:

MERKEZ: İstanbul ESKİDJİ / Yeni Bosna,

ANKARA: TOKİ Salonu / Bilkent,

ADANA: Mavi Sürmeli Oteli / Seyhan

İZMİR: Eskidji Bölge Ortaklığı / Alsancak

 

Satış şartnamesi için web adresi: http://www.eskidji.com/gayrimenkul/downloads/Toki%20işyerleri%20ve%20meskenler%20Satış%20Şartnamesi%20-%20gayrimenkul%20bilgileri.doc

 

ÇERKEŞ’te satışa sunulan dükkanların:

Özellikleri: Satışa sunulan dükkanlar 324 konutun bulunduğu projede yer almakta. Ticaret merkezi; zemin ve bodrum kattan oluşan ve. Zemin katta 14 adet dükkan bodrum katta ise 9 adet depo mevcuttur. 6 ay sonra teslim edilecek.

Dükkanların bulunduğu yer: Ticaret merkezi; Çerkeş Sanayi Sitesine 1.2 km, Çerkeş Belediyesine 2.2 km, Aytaç Fabrikasına ise 4 km mesafededir.

 

ŞABANÖZÜ’nde satışa sunulan dükkanların:

Özellikleri: Satışa sunulan dükkanlar 128 konutun bulunduğu projede yer almakta. Ticaret merkezi; zemin katta bulunan 4 adet dükkandan oluşmakta. 6 ay sonra teslim.

Adresi: Taşınmazlar; Belediyeye 2 km, Fatih Camiine 700 m mesafede bulunmaktadır.

 

NOT: Yukarıdaki örnek dükkanların haricindeki işyerleri hakkında detay bilgi için: http://www.eskidji.com/gayrimenkul/auclist.asp?uid=1897

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER