banner198

Çetin Kapdan MHP den Belediye başkan aday adayı

Karatekin Gazetesi genel yayın yönetmeni ve Çankırı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Kapdan Çankırı Belediye Başkan aday adaylı

Çetin Kapdan MHP den Belediye başkan aday adayı
banner145

Karatekin Gazetesi genel yayın yönetmeni ve Çankırı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Kapdan Çankırı Belediye Başkan aday adaylı müracaatını MHP Çankırı İl Başkanlığına yaptı.

Konuyla ilgili olarak Vedat Beki’ye açıklamada bulunan Çetin Kapdan aday adaylığı ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Yaklaşık üç yıldan bu yana sesli olarak konuştuğum konuyu bugün için resmileştirdim. Çankırı’da farklı bir siyasetçi ve farklı bir politik anlayışı yerleştirme adına böylesi bir duruş sergileme ihtiyacı hissettim. Alışılmış siyasetçi profilinin değişmesi gerektiğine inanıyorum. Öncelikli hedefim bu. Bunun gerçekleşmesi için gayret göstereceğim. Belediyecilik anlayışı açısından ise sekreterya ve başkan arasında sadece bir bankonun olması gerektiğini düşünüyorum. Belediye Başkanının vatandaştan gizleyeceği bir durumun olmadığına inanıyor ve her şeyin açık açık konuşulması ve tartışılması gerektiğini, bunun gerçekleştiği yerde de hizmetin olacağını düşünüyorum. Aday adaylığım bir süreçtir. Esas mesai adaylık süreciyle birlikte başlayacaktır. Kendim adına da, Çankırı adına da hayırlı olsun diyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER