banner198

Çevre Birliği başkansız kaldı!

Çankırı Yerel Yönetimleri Çevre Hizmet Birliği Başkanlığı görevinde bulunan Atkaracalar eski Belediye Başkanı Ahmet Ulusoy görevinden ayrıldığını söyledi.

Çevre Birliği başkansız kaldı!
banner249
banner145

29 Mart 2009 Pazar gününe kadar Atkaracalar Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Ahmet Ulusoy, Çevre Birliği başkanlığından ayrıldığını bir yazı ile Çankırı Valiliğine bildirdi.


Çankırı Valisi Şemsettin Uzun’un “Çevre Birliğindeki paramızı geri versinler. Biz birlikten çıkmak istiyoruz” şeklindeki açıklamaları önümüzdeki günlerde çok daha netleşecek.

Çankırı Yerel Yönetimleri Çevre Hizmet Birliği Başkanlığı görevinde bulunan Atkaracalar eski belediye başkanı Ahmet Ulusoy’a seçim öncesi yerleştiği Fethiye’den ulaştık. Telefonla görüştüğümüz Ahmet Ulusoy’a Çevre Birliği ile ilgili sorular sorduk ve yanıtlarını aldık:

 “Birlik başkanlığından ayrıldığımı belirten yazıyı valiliğe gönderdim. Son durum nedir bilmiyorum. Uzun yıllardan bu yana yaşadığım yoğun stresten kurtulma gayreti içerisindeyim. Yeni yerleştiğim Fethiye’de sakin bir ortamda kendim ve ailem için yeni bir hayat kurma hazırlığındayım. Çankırı’da herkese yeni görevlerinde başarılar dilerim. Ben bu güne kadar hem doğup büyüdüğüm ilçeme hem de Çankırı’ya hizmet etmenin gayretinde bulundum. Umarım bayrağı benden alanlar hem Atkaracalar’ı hem de Çankırı’daki projelerimizi daha ileriye taşırlar.”

Halil Akpunar da Su Birliğindeki görevinden düştü...
29 Mart Pazar günü yapılan seçimler sonucu Orta Belediye başkanlığına seçilemeyen Halil Akpunar, Su Birliği Başkanlığından düştü. Akpunar'ın başkanlığı Su Birliğinin tüzüğü gereği başkanlık koltuğunu kaybettiği günden itibaren geçerli olmak üzere düşmüş oldu.

Su Birliğinin yeni başkanlarla birlikte yapılacak ilk toplantıda yeni başkanını seçmesi bekleniyor.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER