banner198

Dünya Bayramörene hazırlanıyor...

Bayramörende 12-16 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek organizasyona bu güne kadar toplam 56 yabancı pilot kayıt yaptırdı.

Dünya Bayramörene hazırlanıyor...
banner145

Bayramören’de 12-16 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek organizasyona bu güne kadar toplam 56 yabancı pilot kayıt yaptırdı.

 

Bulgaristan 18, Rusya 12, Macaristan, İtalya, Sırbistan, Polonya, Ukrayna, Yunanistan 3’er, Çekoslovakya, Makedonya ve Slovenya 2’şer, Almanya, İngiltere ve Kazakistan’dan da 1’er sporcu olmak üzere toplamda 56 yabancı pilot 12-16 Ağustos tarihlerinde Bayramören’de gerçekleştirilecek olan Pre-Paragliding World Cup Bayramören yarışmaları için bölgeye gelecekler.

 

Kayıt yaptıran pilotların ülkelere göre dağılımı şöyle:

 

BULGARİSTAN: Simeon Podbalkanski, Daniel Dimov, Petya Bodurova, Yassen Savov, Milen Donchev, Daniela Dimitrova, Evgeni Markov, Christo Djambov, Evgeni Markov, Valery Tzyetanov, Svilen Ferdinandov, Emil Kojuharov, Petar Gayrilov, Georgi Jordanov, Stefan Ivanov, Stefan Ivanov, Yavor Plashilski, Dimitar Valkov.

 

RUSYA: Serhey Yakushin, Salomykin Dmitry, Maxim Mokrinskiy, Tatiana Noskova, Yulia Kotlyarova, Vitaliy Miroshnik, Vasiliy Pavlov, Yury Frolov, Olga Vybyvanets, Daria Krasnova, Alexander Kirdyashkin, Mikhail Ivanov.

 

MACARİSTAN: Ljubomir Netkov, Aleksandar Gacevski, Martin Jovanoski

 

İTALYA: Davide Licini, Matteo Accornero, Gianbasilio Profiti

 

SIRBİSTAN: Mladen Nikoliç, Milan Vidakoviç, Makro Mladenoviç

 

POLONYA: Tomasz Pankiewicz, Bartosz Moszczynski, Janusz Fuzowski

 

UKRAYNA: Badym Byelkin, Roy Clarke, Peter Longstaff

 

YUNANİSTAN: Dimitrios Iordanidis, Eike Mittelbach

 

ÇEKOSLAVAKYA: Petr Chromec, Zdenka Kuntova

 

MAKEDONYA: Goran Dimiskovski, Ljubomir Netkov,

 

SLOVENYA: Rok Golob, Damjan Cretnik

 

ALMANYA: Monika Wuerzburger

 

İNGİLTERE: Nicky Moss

 

KAZAKİSTAN: Mikhail Krapivin

 

Öte yandan aynı tarihlerde gerçekleştirilecek olan Türkiye Yamaç Paraşüt Şampiyonasının 2’nci ayağı için de bugüne kadar toplam 84 Türk pilot organizasyona kayıt yaptırdı. Kayıt yaptıran bazı pilotların Pre-Paragliding World Cup Bayramören kategorisinde yarışacağı çok açık. Ancak sayı ve yarışacak pilotlar konusunda Organizasyon Komitesinin yapacağı değerlendirme sonuçlandıktan sonra kesin liste açıklanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER