banner198

FLAŞ.. FLAŞ.. Adaylarla mülakat iptal

Şu saatlerde AK Parti Genel Merkezinde sürdürülen toplantıda iki milletvekili ile birlikte İl başkanı Mustafa Selci bulunmakta.

FLAŞ.. FLAŞ.. Adaylarla mülakat iptal
banner145

Şu saatlerde AK Parti Genel Merkezinde sürdürülen toplantıda AK Parti Çankırı Milletvekilleri Dr. Nurettin Akman ve Suat Kınıklıoğlu ile birlikte İl Başkanı Mustafa Selci bulunmakta.

 

Temayül yoklaması sonrası belediye başkan aday adayları ile AK Parti Genel Merkezinde gerçekleştirileceği söylenilen mülakatın iptal edildiği öğrenildi.

 

Haber merkezimizin edinmiş olduğu son bilgiye göre; Başta ilçe belediye başkan aday adayları ile Merkez Belediye Başkan aday adaylarının Genel Merkez tarafından davet edilmeyecekleri öğrenildi.

 

Kesin Aday listeleri Pazar günü açıklanabilir!

Edindiğimiz son dakika bilgilere göre şu saatlerde AK Parti Genel Merkezinde Çankırı iline seçim işlerinden sorumlu İzmir Milletvekili Nükhet Hotar Göksel’in başkanlığında AK Parti Çankırı Milletvekilleri Dr. Nurettin Akman ve Suat Kınıklıoğlu ile birlikte İl Başkanı Mustafa Selci’nin toplantı halinde olduğu öğrenildi.

 

Toplantıya tüm ilçe belediye başkan aday adayları ile merkez belediye başkan aday adaylarının dosyalarının alındığı ve toplantı sonrası alınan kararın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a iletileceği öğrenildi.

 

Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER