banner198

FLAŞ. FLAŞ. Aşağı Özlü köyüne ateş düştü

Fransada inşaat işçiliği yapan Yapraklıya bağlı Aşağı Özlü köylü Mutlu Yıldırım ve oğlu Mustafa Yıldırım Pariste çıkan yangın sonucu yaşamlarını yitirdiler.

FLAŞ. FLAŞ. Aşağı Özlü köyüne ateş düştü
banner145

Fransa'da inşaat işçiliği yapan Yapraklı'ya bağlı Aşağı Özlü köylü Mutlu Yıldırım ve oğlu Mustafa Yıldırım Paris'te çıkan yangın sonucu yaşamlarını yitirdiler.

 

Fransa’nın Başkenti Paris’in Etinay Surseine bölgesinde 15 katlı bir binada çıkan yangın sonucu Yapraklı’ya bağlı Aşağıözlü köyünden Mutlu Yıldırım (27) ve 6 yaşındaki oğlu Mustafa Yıldırım yaşamlarını yitirdiler. Aynı olayda Mutlu Yıldırım’ın beraber yaşadığı ve 8 aylık hamile Zeliha Göcen de karnındaki çocuğu kaybetti.

 

15 Aralık 2008 günü meydana gelen olayda, oturdukları binanın 5’inci katında çıkan yangın üst katlara sirayet etti. Binanın 15’inci katındaki dairelerinde daha önce ayrıldığı eşi Zeliha Göcen ile birlikte yaşayan Mutlu Yıldırım ve çocukları Mustafa Yıldırım yoğun duman altında kaldılar. Baba Mustafa Yıldırım olay yerinde, oğlu Mustafa Yıldırım ise dün gece bağlı olduğu yaşam makinasında hayatını kaybetti. Nikahsız yaşadığı ve 8 aylık hamile eşi Zeliha Göcen ise karnındaki bebeği kaybetti. Zeliha Göcen halen hastanede yoğun bakımda.

 

Çankırı Postasının Fransa’da çalışan ve aynı zamanda dernek başkanlığı yapan Doğan Hankulu’ndan edindiği bilgilere göre inşaat işçiliği yapan Mutlu Yıldırım, ayrıldığı eşi ve çocuklarını Ağustos ayında yanına aldırmış.

 

Cenazelerin önümüzdeki Çarşamba günü yurda getirileceği de edinilen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER