banner198

FLAŞ… FLAŞ… FLAŞ… Kulüp Başkanlığını bırakacağım!

Çankırı Belediyespor Kulübü Başkanı Celal Kaman kulüp başkanlığından ayrılacağını söyledi.

FLAŞ… FLAŞ… FLAŞ… Kulüp Başkanlığını bırakacağım!
banner145

Çankırı Belediyespor Kulübü Başkanı Celal Kaman kulüp başkanlığından ayrılacağını söyledi.

 

Çankırı Belediyespor’un içinde bulunduğu ekonomik darboğazın bir türlü aşılamaması Kulüp Başkanı Celal Kaman’ı istifanın eşiğine getirdi!

 

Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulunun, Çankırı Belediyespor – Trabzon Karadenizspor maçında çıkan olaylar nedeniyle verilen 1 maç saha kapatma cezasıyla ilgili olarak Vedat Beki’ye açıklamada bulunan Kulüp Başkanı Celal Kaman şunları söyledi

 

“Federasyonun kulübümüz ve şahsımla ilgili vermiş olduğu cezaları yeni öğrendim. Böylesi büyük bir cezayı beklemiyordum. İlk etapta cezaları tahkime taşıyacağız. İtiraz hakkımızı kullanacağız. Biz sahamızda ilk kez yenilmedik! Yapılan hakem hataları işleri bu boyuta kadar getiriyor! Hoş bir durum değil! Bunun yanı sıra Kulüp Başkanlığını da bırakmak istiyorum! Kulübün içinde bulunduğu ekonomik durum iyi değil. Sıkıntıları aşamadık. Gelişmeleri birkaç gün içinde sizler de göreceksiniz.”

 

Bilindiği gibi Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Çankırı Belediyespor’un sahasını bir maç kapatırken, Kulüp Başkanı Celal Kaman’a müsabaka hakemine yönelik saldırısı sebebiyle 90 gün hak mahrumiyeti ve 10 bin YTL para cezası verdi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER