banner198

FLAŞ... FLAŞ... Sevda Karaali Şireci AK Partiden aday adayı

Çankırı Belediye başkanlığı için AK Partiden aday adayı olacak olan Sevda Karaali Şireci, Cumartesi günü resmi müracaatını gerçekleştirecek.

FLAŞ... FLAŞ... Sevda Karaali Şireci AK Partiden aday adayı
banner145

Çankırı Belediye başkanlığı için AK Partiden aday adayı olacak olan Sevda Karaali Şireci, Cumartesi günü saat 14.00’de resmi müracaatını gerçekleştirecek.

 

Şabanözü/Bakırlar köyünden, Ankara’da Anadolu Gösteri Merkezinin başarılı işletmecisi, Çankırı Dernekler Federasyonu Başkan Vekili Sevda Karaali Şireci AK Partiden Çankırı Belediye başkanlığı için aday adayı.

 

Uzun süredir “aday olacak-olmayacak” tartışmalarının merkezinde olan Sevda Karaali Şireci, nihai kararını verdi ve Cumartesi günü (20 Aralık 2008) günü saat 14.00'de  resmi başvurusunu gerçekleştirecek.

 

Çankırı Postası istihbarat servisinin edindiği bilgiye göre, Sevda Karaali Şireci Cumartesi günü saat 14.00’de AK Parti İl Başkanlığına giderek resmi müracaatını gerçekleştirecek. Daha sonra Atatürk Kültür Merkezinde bir basın toplantısı düzenleyecek olan Şireci, burada basın mensuplarının sorularını cevaplandıracak.

 

Bilindiği gibi Sevda karaali Şireci 2007 milletvekili genel seçimlerinde AK Partiden Çankırı milletvekili aday adayı olmuş ancak sıralamaya girememişti.

 

Sevda Karaali Şireci ile birlikte AK Partinin aday adayları bugün için 3’e yükseldi. Belediye Başkanı İrfan Dinç’in de önümüzdeki günlerde adaylık müracaatında bulunması bekleniyor.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER