banner198

FLAŞ. FLAŞ. Vatandaş Valiler için ne söyledi?

Çankırı Valisi Ali Haydar Öner ile Isparta Valisi Şemsettin Uzun hakkında görev yaptıkları şehirlerde kararname sonrası yapılan yorumlar

FLAŞ. FLAŞ. Vatandaş Valiler için ne söyledi?
banner145

Çankırı Valisi Ali Haydar Öner ile Isparta Valisi Şemsettin Uzun hakkında görev yaptıkları şehirlerde kararname sonrası yapılan yorumlar

 

Çankırı Valisi Ali Haydar Öner’in Isparta’ya, Isparta Valisi Şemsettin Uzun’un Çankırı’ya atanmaları, her iki ilde de vatandaşlar arasında karşılıklı üzüntüye neden oldu.

 

Çankırı Valisi Ali Haydar Öner’in Isparta’ya atanması, Çankırı kamuoyunda sürpriz olarak nitelendirildi. Sürprizin nedeni bundan önce basında yer alan “çakma kararname”(!)nin etkisiydi. Bilindiği gibi daha önce basına sızdırılan “çakma kararname”de Vali Öner’in merkeze alındığı ibaresi yer alıyordu.

 

Yaklaşık 5 yıldan bu yana Çankırı’da görev yapan Vali Ali Haydar Öner’in Isparta’ya atanması haberinden sonra Çankırı haber sitelerini gezerek Vali Öner’le ilgili okuyucu yorumlarını derledik. İşte size haber sitelerinde konuyla ilgili yer alan yorumlar.

 

www.haber18.com’da yapılan yorumlar…

Yazan: GİRESUNLULAR [22 Aralık 2008 13:17]  Sayın Valimiz sizi çok seviyoruz... Kaç yıldır Çankırılıları kıskanıyorduk. Emin olun artık ISPARTA'LILARI KISKANACAĞIZ...

Yazan: Tuncer Özvar [22 Aralık 2008 12:31]  İlimize büyük hizmetler veren değerli devlet adamı Sayın Valimiz Ali Haydar Öner'e teşekkür ederiz. Sayın Valimiz Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde nerede olursa olsun aynı bilinç ve gayretle çalışmalarına devam edecektir. Sayın Valimize yeni görev yeri İsparta’da başarılar dilerim. Çankırı halkı Ali Haydar Öner ismini devamlı şükranla ve minnetle anacaktır.

Yazan: Ahmet [22 Aralık 2008 11:46] Valimizin gitmesine çok üzüldüm, gelen valimize ve giden valimize başarılar.

Yazan: Tuğçe Demir [22 Aralık 2008 11:32] Valimizin gitmesinden üzülsek de, hayırlı olsun diyorum.

Yazan: memurlar [22 Aralık 2008 10:27]  Valimizin gidiyor olmasına çok üzüldük. Çankırımız için çok büyük şans olan ÖNER soyadına uygun önde giden aydın görüşlü er kişi aynı zamanda bir şehre ÖNDER olan bir valiyi kaybediyoruz. Kendisi için umarız çok çok hayırlı olur. Isparta da bu şansı çok iyi değerlendirir. Yeni Valimizin atanması da inşallah Çankırı’mız için ve kendisi için hayırlı olur.

Yazan: Nermin Aydınlı [22 Aralık 2008 10:22] Çankırılıya bir Çankırılı gibi hizmet etmiş gelmiş geçmiş en iyi bürokrat Sn. Ali Haydar ÖNER. Sn: Valim siz gönlümüzde hep bizimle olacaksınız. Sizin dürüst kişiliğinizle her yerde bu sevgiyi bulacaksınız ve gönülleri kazanacaksınız. Size yaşamınızda başarılar dileriz.Çankırılı sizi unutmayacak.

Yazan: Ahmet Ellialtıoğlu [22 Aralık 2008 09:42] Sayın valim yolunuz açık olsun yeni görev yerinizde başarılı çalışmalarınızın devamını diler saygılar sunarım.

Yazan: Müştak Uzyapan [22 Aralık 2008 09:10] Nereden çıktı bu karaname. İl Genel Meclisi ve belediye başkanlığı hemşehrilik beratı takdim edilmelidirler. Sayın valimizin bir çok başarılı işlerde imzasının olduğu unutulmamalıdır. Yeni görevinin hayırlı olması dileklerimle.

Yazan: Kenan (saraylı abi 06) [22 Aralık 2008 07:28]  Sayın valimiz Ali Haydar ÖNER'in yeni görev yerinde başarılar dilerim. Yeni valimiz Şemsettin UZUN'a da hoş geldin. Saygılarımla

Öte yandan Isparta Valisi Şemsettin Uzun’un Çankırı’ya atanmasından sonra Isparta’da haber sitelerinde yer alan yorumları da aşağıda sunuyoruz.

 

www.haber32.com.tr adresinde yapılan yorumlar.

 

Valimizin Tayini

Ördekçili : Sayın valimiz Isparta’ya atanan valiler arasında en disiplinli, dürüst ve memuruna değer veren bir insandı kendisinin başka bir yere tayininin çıkması Isparta için büyük bir kayıptır. Bence derhal bir imza kampanyası başlatıp sayın valimizin tayinini durdurmalıyız.

22 Aralık 2008 Pazartesi 13:39

 

VALİ ÇEŞMESİ

ayhan cevher MUHTAR

SN VALİMİZ DÜNYA DURDUKÇA Y. BADEMLİNİN DUALARINI HER ZAMAN HİSSEDECEKTİR  TARİHE ALTIN HARFLERE YAZACAGIZ YAŞAMINIZDA SAGLIK SIHHAT BAŞARILAR DİLERİZ. YUREKLERİMİZİN DOLUSU SAYGILAR SUNARIZ. (YENİŞARBADEMLİ HALKI)

22 Aralık 2008 Pazartesi 12:02

 

üzgünüm

esma durak

Isparta için çok güzel şeyler yaptı. İyi insan bence kendileri.

22 Aralık 2008 Pazartesi 11:18

 

çıgır açsın

lala

Ben gelen valilerin Isparta’ya çıgır açmasını bekliyom rutin memurdan farkları olmalı

22 Aralık 2008 Pazartesi 11:07

 

Hayırlı Olsun

Isparta İçin

Isparta için hayırlı olsun.

22 Aralık 2008 Pazartesi 10:27

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER