banner198

FLAS... Video. Tinerle intihar teşebbüsü! 4 kişi feci yandı!

Bugün saat 14.45 dolaylarında Çankırı merkezde eski Çarşamba pazarında bir işyerinde çıkan tartışma sonucu 4 kişi feci şekilde yandı!

FLAS... Video.  Tinerle intihar teşebbüsü! 4 kişi feci yandı!
banner249
banner145

Çarşamba pazarı girişinde  Ekonomi Dünyası adı altında faaliyet gösteren işyerinde annesiyle tartışan ve Vedat Kaya üzerine tiner dökerek kendisini yakmak istedi.

 

Vedat Kaya’nın bu eylemini engellemeye çalışan Ali Yavuz çakmağı çakmasını önleyemedi ve yanmaya başlayan Vedat Kaya’nın üzerindekileri söndürmeye çalışan başta Ali Yavuz olmak üzere, Hasan Sarıkaya ve İsmail Sarı da oldukça ağır şekilde yandılar.

 

Dükkan dışına çıkarılan Vedat Kaya ve diğerlerini çevrede bulunanlar yangın söndürücüler ve çeşitli araçlarla söndürmeye çalıştılar. Olay yerine gelen itfaiye ile birlikte üzerleri ateş alan Vedat Kaya başta olmak üzere Ali Yavuz, Hasan Sarıkaya ve İsmail Sarı Çankırı Devlet Hastanesine kaldırıldı.

 

Olay anını Çankırı Postasına anlatan görgü tanıklarından Ç.A. kapıdan adeta ateş topu olarak çıkan iki kişinin zorlukla söndürüldüğünü, üzerlerinde bulunan elbiselerin tamamen yandığını ve olayın şaşkınlığını hala üzerinden atamadığını belirtti.

 

Alevlerin  özellikle plastik malzemelerin satıldığı alışveriş merkezi içindeki eşyalarada sıçramasıyla işyerinin bir bölümü ve dış çephedeki plastik kaplamalar yandı. Çankırı Belediyesi İtfaye Ekiplerinin yerinde müdahalesiyle yangın büyümeden söndürüldü.

 

Aldığımız bilgilere göre vücutlarında önemli ölçüde yanıklar olan yaralılar yoğun bakım servisine alındılar.

 

Son Dakika (saat: 15.45): Birinci derece yanık teşhisi ile ağır yaralı Vedat Kaya ve Ali Yavuz Ankara Numune Hastanesine gönderildiler.

 

 

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER