banner198

GENÇLERE 19 MAYIS HEDİYESİ

Çankırı Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk ü Anma Gençlik ve Spor Bayramlarında Gençlik Şöleni adlı ünlü sanatçıların katılacağı iki ayrı konser düzenledi.

GENÇLERE 19 MAYIS HEDİYESİ
banner145

Çankırı Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında gençlere “Gençlik Şöleni” adı altında ünlü sanatçıların katılımıyla, 19-22 Mayıs 2011 tarihlerinde iki ayrı konser düzenledi.

Çankırı Belediyesi, ünlü sanatçılardan Murat Kekilli, Lara ve Mustafa Ceceli’yi Çankırı’ya davet ederek, Perşembe ve Pazar günü düzenleyeceği konserlerle tüm Çankırılıları buluşturacak.  

19 Mayıs Perşembe günü, belediye meydanında saat 20.00’da ünlü Rock yıldızı Murat Kekilli tarafından ilk konser verilirken,  22 Mayıs Pazar günü yine ünlü popçu Lara ve aynı zamanda yakından tanığımız Çankırılı hemşerimiz ünlü Pop sanatçısı Mustafa Ceceli’nin Atatürk Şehir stadyumundaki konserleriyle tüm gençler ve Çankırı halkı bir araya gelecek.

Gençlik Şöleni’nin büyük bir çoşkuyla geçmesi için imkanlar dahilinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç “Belediye olarak gençlerimize çok önem veriyoruz. Bu konserleri de gençlerimizin doyasıya gönüllerince eğlenmeleri için düzenliyoruz. Gençlik Şölenimize gençlerimizin yanı sıra, tüm Çankırılı hemşerilerimi de bekliyorum” diyerek davette bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner258