banner198

Gözyaşları yağan yağmurla sel oldu gitti...

Elim kaza sonucu hayatlarını kaybeden Ahi Yaran Derneği üyeleri Sinan Yarahmet ve Mesut Tekmen Çankırıda, Şaban Çakır Korgun Çukurören köyünde toprağa verildi.

Gözyaşları yağan yağmurla sel oldu gitti...
banner249
banner145

Elim kaza sonucu hayatlarını kaybeden Ahi Yaran Derneği üyeleri Sinan Yarahmet ve Mesut Tekmen Çankırı’da, Şaban Çakır Korgun-Çukurören köyünde  toprağa verildi.

 

 

 

 

 

Dün yaşanan elim kaza sonucu hayatlarını kaybeden Şaban Çakır, Sinan Yarahmet ve Mesut Tekmen için Büyük Camide düzenlenen cenaze töreninde Çankırılıların akıttığı göz yaşları yoğun olarak yağan yağmura karıştı gitti.

 

Büyük Camide yağmur altında ve katılımın fazla olması nedeniyle caddelerde kılınan cenaze namazı sonrası Sinan Yarahmet ve Mesut Tekmen Sarıbaba Mezarlığında, Şaban Çakır da Korgun-Çukurören köyünde toprağa verildi.

 

 

Yoğun bir kalabalık ve yağmur altında kılınan cenaze namazına başta Çankırı Valisi Şemsettin Uzun, AK Parti Çankırı Milletvekili Dr.Nurettin Akman, MHP Çankırı milletvekili Ahmet Bukan, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç ve Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahm Savaş ile protokole dahil bütün isimler katıldı.

 

Çankırı'da şehit cenazelerinden sonra ilk kez askeri erkanın da cenaze törenine katılması şehirde yaşanılan acının ne kadar büyük olduğunu da gösteriyordu.

 

 

 

 

 

 

 

Büyük Camide kılınan cenaze namazı yağmur karşın yoğun bir kalabalıkla gerçekleşti. Vatandaşlar Büyük Caminin etrafındaki sokaklarda saf tutarak yaranları son yolculuklarında yalnız bırakmadılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bugün Çankırı'da hayat resmen kilitlendi... Çankırılı Sinan Yarahmet ve Mesut Tekmen'i son yolculuklarında yalnız bırakmadı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER