banner198

Güvene layık olmaya çalışacağım

29 Mart 2009 Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Kızılırmak ve Bayramören’den birer tane bağımsız il genel meclis üyesi çıktı.

Güvene layık olmaya çalışacağım
banner145

29 Mart 2009 Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Kızılırmak, Yapraklı ve Bayramören’den birer tane olmak üzere toplam 3 bağımsız il genel meclis üyesi çıktı.

Bayramören’den Ahmet Çelik, Yapraklı'dan Recep Yılmaz ve Kızılırmak’tan Tuğrul Kaya bağımsız il genel meclis üyesi seçilme başarısını gösterdiler.

Kızılırmak’ta İl Genel Meclisi için kullanılan toplam 4.947 oy’un 1.431’ini alan AK Partiye karşın bağımsız İl Genel Meclis Üyesi Adayı Tuğrul Kaya 1.767 oy alarak seçildi.

 

Seçim sonuçlarının alınmasından sonra kendisine ulaştığımız Tuğrul Kaya “Kızılırmaklılar’ın şahsıma gösterdiği teveccühe layık bir İl Genel Meclis üyeliğini yerine getireceğim. Seçim  öncesi koyduğum hedefe ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Kızılırmak için hem yerel yönetimde Belediye Başkanlığını kazanan Bayar Soysal, hem de İl Genel Meclisine seçilen arkadaşım Ali Doğan ile yeni bir dönem başlıyor. Bugün için seçimi geride bırakarak Kızılırmak’a ve Kızılırmaklılara hak ettikleri ve bizden bekledikleri hizmetleri vermek için ter akıtacağımızı rahatlıkla  söyleyebilirim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2017, 21:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER