banner198

ÖZEL HABER... Olmaz Olmaz demeyin! İzleyin...

Bugünlerde internette korku filmlerini aratmayacak bir video görüntü yayımlanıyor... Çankırı Postası görüntüleri yayımlanan haberin izlerini Göynükören köyüne kadar takip etti... İşte özel haberimiz!

ÖZEL HABER... Olmaz Olmaz demeyin! İzleyin...
banner145

ÖZEL HABER

Vedat Beki

23.04.2009

 

Bugünlerde internette korku filmlerini aratmayacak bir video görüntü yayımlanıyor... Çankırı Postası görüntüleri yayımlanan haberin izlerini Göynükören köyüne kadar takip etti... İşte özel haberimiz!

 

Görüntüleri izlerken insanın adeta kanı donuyor! Görüntülerle ilgili ufak da bir not var:

 

“Çankırı’nın bir köyünde yaşlı bi amcanın gözüne eşek teper ve amca nedense doktora gitmez taki bu hale geldiğinde gitmeye kalkar bakalım ne halde. 9 Haziran 2008”

 

Bir insan bu hale gelinceye kadar neyi bekler?

Görüntüleri izlerken bir yandan dehşete düşüyorsunuz, öte yandan da “Bir insan bu hale gelinceye kadar neden bir sağlık kuruluşuna gitmez” diye de ister istemez kendinize soruyorsunuz!

 

ÇANKIRI POSTASI
görüntülerin sahibini ve olayın nedenlerine ulaştı!

Bu görüntülerden sonra Çankırı Postası olarak olayı ve olayın kahramanını aramaya koyulduk!

 

Bu görüntülerdeki isim İbrahim Tellioğlu. 1933 doğumlu. Bayramören’in Göynükören köyünde yaşıyordu ta ki hayatını kaybettiği .2008’in son aylarına kadar!

 

Merhum İbrahim Tellioğlu 29 Mayıs 2008 tarihinde Çankırı Devlet Hastanesine gelmiş ve “göz çevresinde yumuşak doku zedelenmesi” teşhisi ile tedavi görmüş. Tellioğlu 18 Temmuz 2008 tarihinde tekrar aynı hastaneye kontrol amacıyla gelmiş ve “göz kapağı bozuklukları oluşumu” teşhisi altında tedavi edilmiş. Tellioğlu aynı gün nefes almakta zorlandığını belirtmiş ve göğüslerinden muayene talebinde bulunmuş. Randevusu alınmış ancak muayeneye gitmemiş.

 

Göynükören’e kadar ulaştık!

Çankırı Devlet Hastanesinden aldığımız bilgiler sonrası Bayramören’e bağlı Göynükören köyüne ulaşmamız zor olmadı. Göynükören köyü Bayramören’e yaklaşık 26 km uzaklıkta bir orman köyü. Köyün 29 Mart 2009’a kadar muhtarlığını yapan Hüseyin Çelik’e telefonla ulaştık ve kendisinden merhum İbrahim Tellioğlu ile ilgili bilgiler aldık. Bakın Hüseyin Çelik bizlere neler anlattı:

 

“Sözünü ettiğiniz İbrahim Tellioğlu Aralık 2008’de vefat etti. 5 Çocuklu bir ailenin oğlu olarak yaşayan Tellioğlu, evli ve 3 kız bir erkek çocuk sahibi. İki kızı İstanbul’da, bir kızı ve oğlu halen köyümüzde yaşamakta. Olayın sizin söylediğiniz gibi eşek tepmesi ile bir ilgisi yok! Rahmetli, 25 yaşlarındayken İstanbul-Bakırköy’de yaklaşık 3-4 ay psikolojik tedavi de görmüştü. Biraz zihinsel özürlü olması hasebiyle söylenilenlere pek kulak asmazdı. Yaklaşık 20 yıldır gözünde bir problem vardı. Köylünün yardımlarıyla Bağ-Kur’dan emekli olmasına karşın hastaneye giderek tedavi olmazdı. Burada kendisine çok söyledik, İbrahim git bu gözünü tedavi ettir diye! Ama o her defasında kaçtı! Köyümüzde bir sağlıkçının ara sıra yaptığı pansumanlarla günlerini geçirdi. Sol gözü hep kapalı gezerdi! Toz falan kaçmasın diye bağlardı. Allah rahmet eylesin.”

 

Eşek tepmesi hikayesine gelince!

Yine Hüseyin Çelik’ten aldığımız bilgilere göre merhum İbrahim Tellioğlu 30 yaşlarındayken köyde at tepmesine maruz kalmış ve ön dişlerinden bir-ikisi kırılmış. “Sizin sözünü ettiğiniz olay herhalde bu olsa gerek! Ama o zaman gözü bu tepme sonucu hasar görmemişti. Sadece dişleri kırılmıştı” dedi.

 

Aralık 2008’de yaşamını yitiren merhum İbrahim Tellioğlu’nun izleyenleri dehşete düşüren görüntüleri için http://korku.izlesene.com/video/korku__gerilim-cankirida-kurtlu-adam/366155 adresini tıklayabilirsiniz.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER