banner198

Ramazan iftarları görüşme fırsatı yaratıyor...

AK Parti Çankırı milletvekili Suat Kınıklıoğlu, İstanbulda yaşayan hemşehrileriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Ramazan iftarları görüşme fırsatı yaratıyor...
banner145

AK Parti Çankırı Milletvekili, Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Suat Kınıklıoğlu İstanbul’da yaşayan Çankırılı hemşehrileriyle iftar yemeğinde bir araya geldi. İftarın başında tek tek masaları dolaşan Kınıklıoğlu’na İstanbul’da yaşayan Çankırılılar ilgi gösterdi.

 

Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı tarafından  İstanbul Gelik Balık Restaurantta düzenlenen iftar yemeğinde Kınıklıoğlu'’nun yanı sıra Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Dilova Kaymakamı Hasan Göç, İstanbul Valisi Muammer Güler’in eşi Neval Güler de yer aldı.

 

Yaklaşık dört yüz kişinin katıldığı iftar yemeğinde Ramazan ayının birlik ve beraberlik içinde geçmesini dileyen Kınıklıoğlu, Ramazanın huzur ve bereket ayı olduğuna işaret ederek şöyle konuştu:

 

“Hepinizin Mübarek Ramazan ayını tebrik ediyor, tutmuş olduğumuz oruçların ve yapmış olduğumuz ibadetlerin kabul olmasını diliyorum. Aynı sofrada bulunmamızı sağlayan, aramızdaki sevgi, saygı ve dostluğu pekiştiren bu organizasyonda emeği geçen Vakıf Başkanımız Eşref Harmandar ve diğer vakıf üyelerine teşekkür ediyorum. Bugün burada iki federasyonun da tek bir çatı altında birleşmesine tanıklık etmek beni ayrıca mutlu etti. Bu örnek birliğin gerçekleşmesinde katkısı olanları tebrik ediyorum” dedi.

 

Kınıklıoğlu, hemşehrileriyle bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek “Çankırı vekiliniz olarak Çankırı’ya ve Çankırılı vatandaşlarımıza hizmet etmek, Çankırı’mızı istediğimiz yaşam seviyesine ulaştırmak için hep birlikte gayret gösteriyoruz.” dedi.

 

Kınıklıoğlu ayrıca, yurdumuzun güçlü ve refah seviyesi yüksek bir ülke olması için çalıştıklarını belirterek, Türkiye’nin sadece bölgesinde değil dünya politikasında da çok güçlü bir ülke haline geldiğine işaret etti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER