banner198

Ruhi Şeker AK Partiden aday adayı

Kurşunlu Belediye Başkan adaylığı için yarışan isimler arasına AK Partiden İşadamı Ruhi Şeker de katıldı.

Ruhi Şeker AK Partiden aday adayı
banner145

Kurşunlu Belediye Başkan adaylığı için yarışan isimler arasına AK Partiden İşadamı Ruhi Şeker de katıldı.

 

Kurşunlu’nun yakından tanıdığı işadamı Ruhi Şeker halen Kurmaksan ve Şekerler AŞ. Yön. Kur. Başkan Yardımcısı olarak ticari hayatını sürdürmekte.

 

AK Partiden belediye başkan aday adaylığı müracaatını gerçekleştiren Ruhi Şeker düzenlediği yemekli toplantıda adaylık gerekçelerini açıkladı ve şunları söyledi:

 

 “Hiç şüphesiz ki tüm insanların ailesine, komşusuna, beldesine ve ülkesine karşı vazifeleri ve sorumlulukları vardır. Bunu her aklıselim insan idrak eder. Ben de doğup büyüdüğüm ve halen yaşadığım ilçeme karşı bu sorumluluğu hissederek aday adayı oldum. Önce aday, daha sonra da ilçemiz insanlarının teveccühü ile Belediye Başkanı olursam el birliği ve gönül birliği ile ilçemizin sorunlarının üstesinden geleceğimize inanıyorum. Particilik, iltimas, ayrımcılık yapmadan kapımızı ve gönlümüzü herkese sonuna kadar açık tutarak; makamların aldatıcı cazibesine kapılmadan, makamları hakka ve halka hizmette bir araç olarak görüyorum. Bu düşünce ve anlayışla hepinizin destek ve dualarını bekliyor, 29 Mart 2009 Mahalli İdareler seçimlerine katılmak için AK Parti’den aday adayı olduğumu ilan ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.”  

 

Ruhi Şeker’in aday adaylığını açıkladığı toplantıya başta mahalle muhtarları,  Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte çok sayıda Kurşunlulu katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER