banner198

Saçakspor grubunda şampiyonluğa oynuyor

Ankarada 1984 yılında kurulan Saçakspor, bu yıl Amatör B Genç 4. grupta 25 puanla liderliğini sürdürüyor.

Saçakspor grubunda şampiyonluğa oynuyor
banner145

Ankara’da 1984 yılında kurulan “Saçak Spor” ard arda aldığı galibiyetlerle Çankırı’nın Başkentteki gururu olmaya devam ediyorlar.

 

Mücadele vermekte oldukları Amatör B Genç 4. grubunda 25 puanla liderliklerini sürdüren Saçak Spor’un en yakın takipçisi ise 24 puana sahip Çubuk Spor.

 

Bu hafta Çubuk Sporla deplasmanda karşılaşacak olan Saçak Spor oyuncuları, başta Çubuk Spor maçı olmak üzere geriye kalan üç maçı da alacaklarını ve ligi şampiyon olarak tamamlayacaklarını söylediler.

 

Gruplarında yaptıkları Esnaf Kefalet Kooperatifleri maçını kazandıktan sonra ödül olarak döner ziyafetinde buluştuğumuz genç futbolcu kardeşlerimizi, Saçak Bağımsız Belediye Başkan Adayı Hamza İnkaya da yalnız bırakmadı. İnkaya “Ankara’da Saçaklı gençlerimizle gurur duyuyorum. Onların başarıları her birimizi ayrı ayrı onurlandırıyor. Onlarla daha büyük başarılara imza atacağımıza da yürekten inanıyorum” dedi.

 

Antrenörleri Lütfi Düzgün ve Murat Çılgın yönetiminde disiplinden ödün vermeden çalışmalarını sürdüren Saçak Spor oyuncularına her maç sonrası bir Saçaklı tarafından yemek veriliyor olması da, sporcu gençlerle Saçaklıların kaynaşmalarına neden oluyor. Gençlerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Haber ve fotoğraflar: Ömer Faruk Eryılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER