banner198

Şahin ve Filiz den yaralı polise ziyaret!

Çankırı Milletvekilleri İdris Şahin ve Hüseyin Filiz, Tunceli’de ki hain saldırı da yaralanan polis memuru Gülhan Yavuz u tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Şahin ve Filiz den yaralı polise ziyaret!
banner145

Çankırı Milletvekilleri İdris Şahin ve Hüseyin Filiz, Tunceli’de ki hain saldırı da yaralanan Merkez Doğantepe (Kavra) köyü nüfusuna kayıtlı polis memuru Gülhan Yavuz’u tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Ak Parti Çankırı Milletvekilleri İdris Şahin ve Hüseyin Filiz, Tunceli’de Munzur çayı kenarındaki bir halı sahada futbol oynayan güvenlik güçlerine, bölücü terör örgütü mensuplarınca uzun namlulu silahlarla ateş açılması sonrasında yaralanan polis memur Gülhan Yavuz’u, tedavi gördüğü Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Polis memuru Gülhan Yavuz’un sağlık durumu hakkında doktorlarından bilgi alan Şahin ve Filiz, daha sonra Yavuz’u kaldığı V.İ.P odada ziyaret ederek kendisi ile bir süre görüştüler.

Ziyaret sonrasında konuyla ilgili açıklamada bulunan Çankırı Milletvekilleri İdris Şahin ve Hüseyin Filiz, “Menfur bir saldırı sonrasında yaralanan polis memuru kardeşimiz Gülhan Yavuz’u, İçişleri Bakanımız İdris Naim Şahin’den talepte bulunarak hava ambulansıyla Ankara Atatürk ve Araştırma ve Eğitim Hastanesine aldırdık. Gazi polisimizin sağlık durumunda korkulacak herhangi bir durum söz konusu değil. Kurşunun biri karın boşluğundan girip bağırsaklara kısmi bir zarar vermiş. Diğer kurşun ise omzunda kemik kırığı oluşturacak şekilde girmiş ve çene altını sıyırmak suretiyle çıkmış. Gazi polisimizin omzunda kırık olması nedeniyle ortopedi servisinde ameliyata alınacak. Ameliyatın ardından inşallah, Gülhan kardeşimiz tekrar eski sağlına kavuşacak. Kendisi görev süresi 2009 yılında dolmasına rağmen çocuğunun tahsili için Tunceli’de kaldığını da beyan etti” diye konuştular.

- HAİNLERİN YAPTIKLARI CEZASIZ KALMAYACAK!

Son saldırıdan da görüldüğü üzere; bölücü terör örgütünün ancak masum insanlara, kadınlara, silahsız bir şekilde spor yapan güvenlik güçlerine arkadan namertçe saldırı düzenleyip kaçmayı becerebildiklerini belirten Şahin ve Filiz, bölücü terör örgütünün çirkin yüzü karşısında, bıkmadan usanmadan güvenlik güçleri ve kahraman askerimizle omuz omuza mücadele etmeye devam edeceklerini, hainlerin yaptıklarının cezasız kalmayacağını ifade ettiler.

Şahin ve Filiz, hain saldırıda şehit olan komiser Cem Kerman ve eşi Dilay Kerman’a Allah’tan rahmet, yaralı polis memurlarına acil şifa dileyerek yarım saat kaldıkları hastaneden ayrıldılar.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner259