banner198

Şireci yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi...

Çankırı Belediyespor Kulüp başkanı Sevda Karaali Şiracı, Facebooktaki profilinde paylaştığı iddialarla savaş baltalarını yeniden çıkartmışa benziyor.

Şireci yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi...
banner145

Çankırı Belediyespor Kulüp başkanı Sevda Karaali Şireci, Facebooktaki profilinde paylaştığı iddialarla savaş baltalarını yeniden çıkartmışa benziyor.

Üstelik takımdaki hocalardan, medyaya, avukatlara, belediye başkanına, eski kulüp yöneticilerine, futbolculara varıncaya kadar hedefine almadığı kimse bırakmamış.

Profilinde paylaştığı kısa bilgileri arkadaşlarından teknoloji yoluyla herkese ulaştırılmasını isteyen Şireci, kamuoyunda çok konuşulacak bir tartışmanın da fitilini ateşlemişe benziyor.

Kamuoyunda bu tür iddiaları hep dedikodu mahiyetinde dillendiren ve ortaya bu zamana kadar belge koyamayan Sevda Karaali Şireci, son paylaştığı bilgilerden sonra bakalım iddia ettiği gibi ortaya belge çıkarabilecek mi?

Bakın Sevda Şireci Facebook'ta neler yazmış.

DOSTLAR SAMİMİYETİNDEN, VERİLEN EMEĞE DUYULAN SAYGILARINDAN, KABUĞUNU KIRAMAYAN HEMŞERİLERİMİZ İSE (Kötü niyetli demeye dilim varmıyor zira Çankırılı kötü olamaz) YAŞANACAK OLUMSUZLUKTA HER ZAMAN Kİ GİBİ BOL KESEDEN KONUŞMAK İÇİN MERAKLA BEKLİYORLAR LİSANSLAR ÇIKACAK MI ÇIKMAYACAK MI? LİSANSLAR NEDEN GEÇ ÇIKIYOR YARIN ...LİSANSLARI ELİMİZE ALDIKTAN SONRA AÇIKLAYACAĞIZ İNŞALLAH....

ARTIK ÇANKIRILI ÖĞRENMELİ 1 YILDIR VERDİĞİMİZ SESSİZ AMA ONURLU MÜCADELENİN DETAYLARINI! KULÜP SAYESİNDE İŞ BULAN, İŞİNİ YAPMASI GEREKİRKEN YAZ OKULU AÇAN, FORMALARI ÇANKIRILI ESNAFA YAPTIRIP PARAYLA SATAN HOCALARIN, YILLARDIR SADECE BELEDİYEDEN MAAŞA TALİM EDERKEN YÖNETİM BİZE GEÇİNCE ESKİ ALACAKLARININ AKLINA GELİP, KULÜBÜ İCRAYA VERİP, TRANSFERİN ÖNÜNÜ TIKARKEN UTANMADAN GELİP ŞEREF TÜRBÜNÜNDE NASIL MAÇ İZLEDİKLERİNİ VE YİNE ÖĞRENMELİ ÇANKIRILI; YILLARDIR DÜĞÜN SALONUNUN GELİRİNDEN HİÇ YAKIT ÖDENMEZKEN VE KİMSE BUNUN PEŞİNE DÜŞMEZKEN VE DEVİR BİLANÇOSUNDA BU YAKIT 7.200 TL İKEN ANSIZIN 34.000 TL İLE GEÇMİŞ TÜM BORÇLARI KULÜBE ÖDETME ZİHNİYETİYLE KULÜPLE İLGİLİ EN UFAK EVRAKI BİLE DEĞERLENDİRİP PARA KOPARMAK İÇİN SEFERBER OLAN AVUKATLAR, NASIL ÖNÜMÜZÜ TIKIYORLAR BİRLİKTE PAYLAŞACAĞIZ İSİMLERİYLE BELGELERİYLE, KULÜBE ÇALIŞMAK ÜZERE ALINIP, DAHA SONRA BELEDİYEDE ÇALIŞTIRILIP PARASI ÖDENMEYEN İŞÇİLERİN KULÜBÜMÜZE AÇTIĞI YİNE MALUM AVUKATLARCA YÜRÜTÜLEN İŞÇİ HAKLARINI ARAYAN DAVALAR VE HİÇ YATMAYAN SGK PİRİMLERİNİN KULÜBÜ NASIL KÖŞEYE SIKIŞTIRDIĞINI ÖĞRENMELİ ÇANKIRILI.

İHTİRAZ EDİLEN HESAPLARA TARAFSIZ MALİ DENETİM İSTEYİNCE KULÜBÜ ALIRKEN ADETA NAMUS ŞEREF TEMİNAT GÖSTERİLİP VERİLEN SÖZLERİN NASIL ÇİĞNENİP SEVDA ŞİRECİ ÜZERİNDEN TÜM ŞEHRİN CEZALANDIRILDIĞINI, ADALET İSTEMENİN BEDELİNİN ASLINDA CESARET DEĞİL DELİLİK, GÖZÜ KARALIK OLDUĞUNU ÖĞRENMELİ ÇANKIRILI

HAK ARAMANIN BEDELİNİ BİNBİR EZİYETLE KURULAN BİR TAKIMIN DİBİNE DİNAMİT KOYARAK ÖDETENLERİN "BİZ DIŞARDAN UĞRAŞIYORUZ AMA GÖNDEREMİYORUZ. SİZ İÇERDEN KARŞI GELİRSENİZ BIRAKIR GİDER" DİYENLERİN ESKİ FUTBOLCULAR VE HOCALARA NASIL YANAŞTIĞINI, NELER TAAHHÜT ETTİĞİNİ ÖĞRENMELİ ÇANKIRILI.

VE BİR ÇANTA DOLUSU PARANIN BİLE ES...Kİ FUTBOLCULARIN İSYANINI DİNDİRMEDİĞİNİ ÖĞRENMELİ ÇANKIRILI

VE BU GENÇLERE GİTMEYİN DERKEN SEVDA ŞİRECİ, GENÇLERİN DIŞARI ÇIKIP MALUM ŞAHISLARDAN TELEFONLA YARDIM İSTEYİP AYNI SAAT İÇİNDE 16 FUTBOLCUNUN ÇANKIRI DEVLET HASTANESİNDEN NASIL VE KİMİN REFERANSIYLA RAPOR ALDIKLARINI ÖĞRENMELİ ÇANKIRI VE O SAHTE RAPORLARLA BUGÜN KULÜBÜN ÖNÜNÜ NASIL TIKADIKLARINI SORMALI ÇANKIRILI

NAHET EDEN FUTBOLCU VE HOCALARIN YİYECEK FATURALIRINI, UÇAK BİLETLERİNİ, DEPLASMAN GİDERLERİNİ KARAALİ ŞİRKETLER GRUBU ÖDERKEN "BİZ AÇIZ" DİYE BAĞIRARAK ŞEHRİMİZİ KÜÇÜK DÜŞÜREN VE BUNU ULUSAL MEDYAYLA PAYLAŞIP HEM KULÜBÜN HEMDE ŞEHRİN ONURUNU HAYSİYETİNİ KÜÇÜK DÜŞÜREN NE YAPTIĞINI BİLMEZ MEDYA MENSUPLARINA HESAP SORMALI ÇANKIRILI?

KULÜBE TESİS YAPMAK ÜZERE TAHSİS EDİLEN BOYALICA YOLUNDAKİ 12 DÖNÜMLÜK ARAZİYE BİZ DÜNYA BANKASI VE AB FONLARINDAN MALİ KAYNAK ARARKEN, ARSANIN ANSIZIN TAHSİSİNİN KALDIRIP PARSELLENİP İNŞAAT ALANI OLARAK SESSİZCE İHALE EDİLİŞİNİ VE BU ARSALARIN KİMİN TARAFINDAN ALINDIĞINI MERAK ETMELİ ÇANKIRILI.

SAVCI İFADE İÇİN BİRİLERİNİ ÇAĞIRDIĞININ ERTESİ GÜNÜ BELEDİYE MECLİS KARARIYLA; KULÜP MASÖRÜ, AHÇISI, ŞOFÖRÜ, MALZEMECİSİ, OTOBÜSÜNÜN ANSIZIN GERİ ALINMASINI VE BU OLAYLARIN YÜKSELİŞTEKİ ÇANKIRI BELEDİYE SPORU NASIL ETKİLEĞİNİ MERAK ETMELİ ÇANKIRILI.

HANGİ ESKİ FUTBOLCULARA SPORSOR FİRMALARIN ÇEKLERİNİN VERİLDİĞİ BUNUN KARŞILIĞINDA KULÜBÜN SENETLERİNİN GERİ ALINDIĞI SÖYLENİP, ASLINDA ÇEKLERİN BAŞKALARINDA OLDUĞU SPORCULARA VERİLMEDİĞİ VE O ESKİ SPORCULARIN ESKİ SENETLERLE KULÜBE NEDEN İCRA GETİRDİĞİNİ ÖĞRENMELİ ÇANKIRILI

VE YİNE YILLARDIR DÜĞÜN SALONUNDA SORGUSUZ SUALSİZ HİZMET VEREN BANDOCULARIN YÖNETİM DEĞİŞİNCE ALACAKLARINI KULÜPTEN TAHSİL ETME VE BU KONUYLA İLGİLİ RESTLEŞME SEBEPLERİNİ ÖĞRENMELİ ÇANKIRILI

ÇARPIK YAPILAŞMA, FAZLA KAT, RUHSAT GİBİ UYGULAMALARDAN KULÜBE AKTARILAN KAYITLI KAYITSIZ RAKAMLARI ÖĞRENMELİ ÇANKIRILI. VE ŞİMDİ BU UYGULAMALARIN KİME, NEYE YÖNELİK KULLANILDIĞINIDA KULÜP YÖNETİMİ OLARAK BİZ ÖĞRENMELİYİZ?

BİLİYOR MUSUNUZ SAHAMIZ NEDEN ELİMİZDEN ALINDI? VAR MI MERAK EDENİNİZ. FATİH STADI ÇANKIRI BELEDİYE SPORUNDUR. GENÇLİK SPOR BELEDİYEDEN TESİS YAPMAK ÜZERE ARSA İSTEMİŞ. BELEDİYE ARSAYI VERMİŞ. ÜZERİNE TESİSİ GENÇLİK SPOR YAPMIŞ VE ÇANKIRI BELEDİYE SPORA 10 YILLIĞINA KİRAYA VERMİŞ. BİZ HEM KİRASINI ÖDÜYOR HEMDE BELEDİYE BAŞKANININ TALİMATIYLA SAHAYA ALINMIYORUZ.

ÜSTÜNE ÜSTLÜK TEHDİT EDİLİYORUZ GELİRLERSE GEREĞİNİ YAPIN HİÇBİR ŞEKİLDE ALMAYIN SAHAYA DİYE. YASAL HAKKIMIZI ARAYINCA SUYUMUZ ŞEBEKESİYLE BİRLİKTE SÖKÜLÜYOR. SAHA ÖLÜME TERK EDİLİYOR. ANSIZIN ŞİŞİRME SU FATURALARI YAĞIYOR. VE MAZERET ÖDENMEYEN SU FATURALARI OLUYOR.BUDA YETMİYOR GENÇLİK SPOR YETKİLİLERİNE BASKI YAPILIYOR....NEDEN STADDA TAKIMA ANTREMAN YAPTIRIYORSUN DİYE İNSANLAR BUNALTILIYOR.

VE TÜM İYİ NİYETLİ GÖRÜŞMELER TEK CÜMLEYLE BİTİYOR"DAVALARI GERİ AL, ESKİ KULÜP BAŞKANINDAN ÖZÜR DİLE, YOKSA OLACAKLARA KATLAN." BU KADAR NET.  BEN SEVDA KARAALİ ŞİRECİ, ARADIĞIM HAK, ÇANKIRININ , ÇANKIRILININ HAKKIDIR, ASLA ADALETTEN VAZ GEÇMEM, TEMSİL ETTİĞİM KURUM BÜYÜK ÇANKIRI HALKIDIR ASLA BİR ŞAHISTAN KURUMUN ADINA... ÖZÜR DİLEMEM. HATALARIMIZ OLDUĞUNDA HER TÜRLÜ UZLAŞMAYA VARIM, ÖZRE DE VARIM.

AMA HALA KÜÇÜK HESAPLAR, BÜYÜK KİTLELERİN ZARARINA OYNANMAYA KALKIYORSA ARTIK SESSİZ KALMANIN ANLAMI YOK. ŞUNDAN EMİN OLUN PEK ÇOK YERE ŞİKAYET EDEBİLİRDİK AMA BUNA GEREK YOK. BU HAKSIZLIĞIN MÜCADELESİNİ ÇANKIRILI KENDİSİ VERMELİ. MÜCADELE ETMEYİ ÖĞRENMELİ. HAKLI SESSİZ ÇOĞUNLUKLARIN SESİ, HAKSIZ NEFSİNE KAPILMIŞ ZALİM AZINLIKLARIN SESİNDEN YÜKSEK ÇIKMALI. .

ÇANKIRILI DA HESAP SORACAK, BEDEL ÖDEYECEK KADAR BÜYÜK BİR YÜREK VAR. YETER Kİ HABERDAR OLSUN. MEMLEKETİNİ SEVEN VE ARTIK MEMLEKETİNDE BİRŞEYLERİN DEĞİŞMESİNİ İSTEYEN HERKESTEN RİCAM, LÜTFEN DUVARIMA YAZDIKLARIMI DEĞİŞİMİN İLK HAMLESİ OLARAK HERKESLE PAYLAŞIN. BUNLARI BİLMEYEN KALMASIN.

TEKNOLOJİ BİZİ NEREYE TAŞIYORSA SESİMİZİ ORAYA ULAŞTIRALIM. ARTIK SESSİZ, TARAFSIZ, RENKSİZ OLMAKTAN VAZ GEÇİN. SAHİP ÇIKMAZSAK ŞİMDİ, YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR. VE BİZ YENİ UMUTLARI KONUŞMAK YERİNE "BİZİM MEMLEKETİN TOPRAĞINDAN ÇÖMLEK OLMAZ" SOHBETLERİNE DEVAM ETMEK ZORUNDA KALABİLİRZ. ADALET BİR GÜN HERKESE LAZIM OLUR. BUNUN İÇİN KAMUNUN HASSAS VİCDANINA İHTİYACIMIZ VAR. RABBİM VİCDANSIZ VE İMANSIZ BIRAKMASIN.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER