banner198

Son Dakika… Çankırı Belediye Başkan adayı son düzlükte!

Kamuoyunun merakla beklediği AK Parti Çankırı Belediye Başkan adayının ismi hafta başında açıklanabilir

Son Dakika… Çankırı Belediye Başkan adayı son düzlükte!
banner145

Kamuoyunun merakla beklediği AK Parti Çankırı Belediye Başkan adayının ismi hafta başında açıklanabilir.

 

Son günlerde Çankırı kamuoyunda iyiden iyiye merak konusu olan AK Parti Çankırı Belediye Başkan adayının belirlenmesi aşamasında son düzlüğe gelindi.

 

AK Parti Çankırı İl Başkanı Mustafa Selci, teşkilat temayülü ile birlikte belediye başkan adaylarının dosyalarını ve adaylar hakkındaki yorumları ihtiva eden dosyaları bugün Genel Merkeze teslim etti.

 

Dün akşam Vali Ali Haydar Öner onuruna Çankırı Büyük Otelde verilen resepsiyona katılan AK Parti milletvekili Suat Kınıklıoğlu ile yaptığımız sohbette “Adaylar bugün için son düzlüğe girdiler! Bakalım finiş çizgisini hangi aday görecek” derken kesin aday belirlenmesi aşamasında çok uzun bir zamanın olmadığına işaret ediyordu.

 

İl Başkanı dün gece Ankara’ya geldi.

Vali Öner adına verilen resepsiyonda AK Parti İl Başkanı Mustafa Selci de “Ankara’ya gidiyorum. Adayları mülakat gerekçesiyle Genel Merkeze davet edecekler. Şimdilik bu kadar!” demekle yetinmişti.

 

Haber servisimizin elde ettiği bilgilere göre Çankırı belediye başkan aday adaylarının Cuma ve cumartesi günü Genel Merkezde mülakat görüşmelerine davet edileceği öğrenilirken, bu arada Çankırı Belediye Başkan aday adaylarını değerlendirecek olan ve başkanlığını İzmir Milletvekili Nükhet Hotar Göksel’in yaptığı komisyon üyelerine itiraz edildiği de öğrenildi.

 

 

İlçe Belediye Başkan aday adayları Genel Merkez yolunda…

Bu arada geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen teşkilat temayülü sonrasında ilçe belediye başkan aday adaylarının dosyaları ve kendileri hakkındaki düşünceleri ihtiva eden dosyaların oylama sonucu genel merkeze gönderildiği öğrenildi.

 

İlçe Belediye Başkan aday adaylarının perşembe (yarın) ve cuma günü AK Parti genel merkezine davet edilerek mülakata alınacakları da gelen son bilgiler arasında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER