banner198

Son Dakika... Vedat Bekinin konuğu Vali Öner

6 Ocak Salı günü Radyo Neşede Dilin Kemiği Var programının ilk konuğu yeni Isparta Valisi Ali Haydar Öner…

Son Dakika... Vedat Bekinin konuğu Vali Öner
banner145

6 Ocak Salı (yarın) günü Radyo Neşede Dilin Kemiği Var programının ilk konuğu yeni Isparta Valisi Ali Haydar Öner

 

7 Ocak Çarşamba günü ilimizden ayrılacak olan Vali Ali Haydar Öner, Çankırı Valisi olarak son kez Vedat Beki’nin konuğu olarak Çankırılılara seslenecek.

 

Çankırı’da 99.5 frekansından yayın yapan Radyo Neşe’de haftanın Salı ve Perşembe günleri saat 15.30-17.00 arasında “Dilin Kemiği Var” programını hazırlayıp sunacak olan Vedat Beki, ilk programında Çankırı Valiliğinde son mesaisini tamamlayacak olan Vali Ali Haydar Öner’i ağırlayacak.

 

Bilindiği gibi Çankırı Valisi Ali Haydar Öner 7 Ocak Çarşamba günü saat 11.00’de Valilik binası önünde düzenlenecek törenle Isparta’ya uğurlanacak.

 

9 Ocak Cuma günü Isparta Valiliği görevine başlayacak olan Vali Ali Haydar Öner, programda Çankırılılara son mesajını iletecek.

 

Çankırı dışındaki STK Başkanları da programda

Programın diğer konukları ise İstanbul Çankırılılar Eğitim-Kültür Vakfı Başkanı Sayın Eşref Harmandar, İstanbul Çankırılı Dernekler Federasyonu (ÇANFED) Başkanı Sayın Ömer Lütfi Özenç, Bursa Çankırılılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Dernek Başkanı Sayın Tansel Ünlü ve İzmir Çankırılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin kurucuları arasında olup aynı zamanda iki dönem başkanlık görevi yapan Sayın İbrahim Zencirci programa telefonla katılacaklar.

 

Vedat Beki’nin hazırlayıp sunduğu “Dilin Kemiği Var” programını ve Radyo Neşe’yi Çankırı dışında, dünyanın neresinde olursanız olun  www.radyonese.com adresinden rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER