banner198

SUNA HOCAYA SÜPRİZ UĞURLAMA

Çankırı Karatekin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin Dekanı Prof. Suna Çevike sürpriz veda…

SUNA HOCAYA SÜPRİZ UĞURLAMA
banner145

Çankırı Karatekin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin Dekanı Prof. Suna Çevik’e sürpriz uğurlama. 

Çankırı Karatekin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin kuruluşundan itibaren Dekanlığını yürüten Prof. Suna Çevik Hoca'ya emekliğe ayrılması nedeniyle Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Galerisinde veda kokteyli düzenlendi.

Emekliye ayrılma kararı alan Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Suna Çevik için sürpriz olarak hazırlanan kokteyle, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş, Rektör Yardımcıları, Genel Sekreter, öğretim üyeleri, idari personel ve öğrenciler katıldı.

Kokteylde bir konuşma yapan Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş, ayrılık konuşmasını yapmanın zor olduğunu belirterek Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Suna Çevik’in fakültenin kuruluşundan itibaren büyük hizmetleri bulunduğunu söyledi. Prof. Suna Çevik’in zor şartlar altında Güzel Sanatlar Fakültesinin kuruluşunu gerçekleştirdiğini ve fakültenin kurumsal yapılanmasını bugüne kadar başarılı bir şekilde getirdiğini ifade etti. Emekliye ayrılsa bile Prof. Suna Çevik ile üniversite olarak iletişim içinde olacaklarını söyledi. Prof. Suna Çevik’e hayatında mutluluk, başarı ve sağlık dileyen Rektör Savaş, üniversite adına başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Rektör Savaş, konuşmasının ardından Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Suna Çevik’e hizmetlerinden ötürü teşekkür plaketi ve iki tablo hediye etti. Genel Sekreter Ahmet Yıldırım da üniversite personeli adına Prof. Suna Çevik’e bir hediye takdim etti.

Kokteylde konuşma yapan Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Suna Çevik ise kendisi için hazırlanan sürpriz kokteyl için teşekkür etti. Görev yaptığı süre içinde yeni bir üniversitede yeni ve iyi bir fakülte kurmaya çalıştıklarını ifade eden Dekan Çevik, öğrenciler için kaliteli bir sanat eğitimi için ellerinden geleni yaptıklarını aktardı. Kokteylde duygusal bir konuşma yapan Prof. Suna Çevik, Rektör Savaş’a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Kokteylin sonunda aynı zamanda Prof. Suna Çevik’in de öğrencisi olan Prof. Dr. Türev Berki katılımcılara Chopin’den Piyano Resitali sundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER