banner198

Vali Önerden Başkan Dinçe veda ziyareti

Ali Haydar Öner, Çankırının ve Çankırıya hizmet edenlerin bahtı açık olsun.

Vali Önerden Başkan Dinçe veda ziyareti
banner145

Çankırı Valiliğinden Isparta Valiliğine atanan Vali Ali Haydar Öner dün belediyeye giderek Belediye Başkanı İrfan Dinç ve Belediye Personeli ile vedalaştı.

 

Belediye önünde Başkan Dinç ve belediye birim müdürleri tarafından karşılanan Vali Ali Haydar Öner daha sonra başkanlık makamına geçerek Başkan İrfan Dinç ve birim müdürleri ile bir süre sohbet etti.

 

4,5 yıllık görev süresi içerisinde Belediyenin sosyal ve kültürel faaliyetlerden, yerel tarih araştırmalarına, temel belediyecilik hizmetlerinden kentin önemli sorunlarının çözümüne yönelik çok önemli hizmetlerine tanıklık ettiğini ifade eden Vali Ali Haydar Öner, bu hizmetlerin gerçekleşmesinde başta Belediye Başkanı İrfan Dinç olmak üzere Başkan Vekilleri, Belediye Meclis Üyeleri ile birim müdürlerine teşekkür ederek “Çankırı’nın ve Çankırı’ya hizmet edenlerin bahtı açık olsun” dedi.

 

Belediye Başkanı İrfan Dinç de yaptığı konuşmada Vali Ali Haydar Öner’in nitelikli devlet adamı vasfı yanında insani değerleri de üst düzeyde olan bir yönetici olduğunu belirterek, görev süresi içerisinde Çankırı Belediyesine ve şahsına göstermiş olduğu alaka ve destekten dolayı teşekkür etti.

 

Vali Ali Haydar Öner’in görev yaptığı süre içerisinde kurumlar arası koordinasyonu sağlama yanında Çankırı Belediyesi ile tam bir uyum içerisinde çalışmasının da son derece önemli olduğunu belirten Belediye Başkanı İrfan Dinç “Sayın valimizin şahsında Valilik ve Belediye arasındaki uyum tam anlamıyla mükemmel bir şekilde gerçekleşmiştir. Bu açıdan tarihi bir döneme imza atılmıştır. Temennim bundan sonraki dönemlerde de hizmetin verimliliği açısından bu uyumun devam etmesidir. Çankırı halkı olarak, şahsım ve ailem olarak Sayın Valimizi unutmayacağız. Kalbimizde çok özel bir yer edinen Sayın Ali Haydar Öner’i bir vali olarak, bir büyüğümüz olarak her zaman saygıyla ve minnetle anacağız. Çankırı’mıza vermiş olduğu değerli hizmetler için tekrar şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

 

Belediye Başkanı İrfan Dinç, Vali Ali Haydar Öner’e Çankırı hatırası olarak bakır bir mangal hediye etti.

 

Başkanlık makamındaki duygusal vedalaşmanın ardından Vali Ali Haydar Öner, Belediye Başkanı İrfan Dinç’le birlikte belediye binasındaki odaları tek tek gezerek çalışanlarla vedalaştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER