banner198

Vali Uzun ve Tahsin Tekin Bayramörende…

12-16 Ağustos 2009 tarihinde Bayramörende gerçekleştirilecek yamaç paraşüt organizasyonu için Vali Uzun bölgede incelemelerde bulundu.

Vali Uzun ve Tahsin Tekin Bayramörende…
banner145

12-16 Ağustos 2009 tarihinde Bayramörende gerçekleştirilecek yamaç paraşüt organizasyonu için Çankırı Valisi Şemsettin Uzun ve organizasyon komitesi başkanı Tahsin Tekin bölgede incelemelerde bulundu.

Vali Şemsettin Uzun dün saat 14.30 dolaylarında Bayramören’e geldi ve Bayramören Kaymakamı Şeref Aydın ile Belediye Başkanı Ahmet Özen karşıladı. İnceleme, Organizasyon Komitesi başkanı Tahsin Tekin’den yapılacak yarışmalarla ilgili bilgi alan Vali Uzun, daha sonra beraberindekilerle birlikte Aluçakseki köyünde yamaç paraşütçülerinin havalanacağı alanda incelemelerde bulundu.

Konuyla ilgili olarak kendisine ulaştığımız Tahsin Tekin gazetemize şu açıklamayı yaptı:

“Sayın Valimiz Şemsettin Uzun ve Bayramören Kaymakamı Şeref Aydın ile belediye başkanı Ahmet Özen’le beraber bölgede incelemelerde bulunduk. Ağustos ayında yapılacak olan dünya ve ülke organizasyonları öncesi eksiklikler ve yapılabilecekleri Sayın Valimiz Uzun’a aktardım. Önümüzdeki günlerde tekrar bir araya geleceğiz. Dünya sahnesine çıkacak olan Bayramören’in eksikliklerinin tamamlanması konusunda çalışmalarımız sürecek. Hava şartlarının uygun olmaması nedeniyle tam anlamıyla bir inceleme yapıldığını söyleyemem. Mevcut şartların önümüzdeki günlerde hızla olumluya dönüşeceğini düşünüyorum. Katkı sağlayan herkese, başta sayın Valimiz Şemsettin Uzun’a teşekkürlerimi sunuyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER