banner198

Ve Bayramörene 100. yarışmacı kayıt yaptırdı

Bayramörende gerçekleştirilecek Pre-Paragliding World Cup Bayramören yamaç paraşütü organizasyonuna dünyanın dört bir yanından toplamda 103 isim kayıt yaptırdı.

Ve Bayramörene 100. yarışmacı kayıt yaptırdı
banner145

Bayramören’de gerçekleştirilecek Pre-Paragliding World Cup Bayramören yamaç paraşütü organizasyonuna dünyanın dört bir yanından bugüne kadar toplamda 103 isim kayıt yaptırdı.

 

12-16 Ağustos tarihlerinde Bayramören’de gerçekleştirilecek olan Pre- Paragliding World Cup Bayramören ile 2009 Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası ikinci ayağına ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından toplam 103 yarışmacı kayıt yaptırdı. Bugün (3 Şubat 2009) itibari ile kayıt yaptıran yarışmacılar içerisinden 32 isim yurt dışından.

 

Pre-Pragliding World Cup Bayramören’e kayıt yaptıran 100’üncü yarışmacı Rus Vitaliy Miroshnik. 103’üncü yarışmacı da Olga Vybyvanets isimli yine bir Rus bayan yarışmacı.

 

Konuyla ilgili olarak yarışma komitesi başkanı Tahsin Tekin “Bu günlerde Meksika’da önemli bir organizasyon var. Bu organizasyonda yarışan üç Türk sporcumuz mevcut. Arkadaşlarımızın orada Bayramören için gerçekleştirdikleri kulis faaliyetleri sonucu yarışmaların bitiminde yurt dışından kayıt yaptıran yabancı sporcuların daha da artacağını düşünüyorum. Bayramören’de gerçekleştireceğimiz organizasyona böylesi bir ilginin hepimizi sevindirdiğini düşünüyorum.” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER