banner198

Ve gün yine beklemeyle devam etmekte...

Çankırı Postası Haber Merkezi olarak gün boyu AK Parti genel merkezinde yaşananlar ile birlikte gecenin de sıcak takibini sizlere aktaracağız

Ve gün yine beklemeyle devam etmekte...
banner145

AK Parti Çankırı Belediye Başkan adayının belirlenme süreci bugün de Ankara’dan Çankırı’ya dönüşü beraberinde getirdi.

 

AK Parti Çankırı Belediye Başkan adayının bugün belirleneceği şeklindeki yorumlar şu saatler (20.50) itibariyle yerini, yine derin bir sessizliğe bırakmış durumda.

 

Çankırı Postası Haber Merkezinin elde ettiği son bilgilere göre bugün AK Partisi Genel Merkezinde yaşananlar özetle şöyle:

 

-         Öğlen sonrası Çankırı Milletvekili Nurettin Akman AK Parti Genel Merkezine uğradı ve kısa süre sonra ayrıldı.

-         Saat 15.00 sularında Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç AK Parti Genel Merkezinde görüldü. Başkan Dinç şu sıralarda Çankırı’ya dönüş yolunda.

-         Akşam saatlerinde AK Parti Çankırı İl Başkanı Mustafa Selci Genel Merkezin misafirleri arasındaydı. Selci’nin Genel Merkezden ne zaman ayrıldığı bilgisine ulaşamadık.

-         Başbakan Recep Tayyip Erdoğan akşam saat 17.00 sularında Genel Merkezde kendisine ait olan 9. kattaki çalışma ofisine kapandı. Başbakan Erdoğan 17.00'den bu yana halen çalışma ofisinde başta Çankırı olmak üzere adayı belirlenmeyen iller üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Başbakanın gecenin geç saatlerine kadar çalışacağı bilgisine de ulaştık.

 

Yaklaşık son bir saattir yaptığımız çeşitli görüşmelerden çıkardığımız sonuca bakarsak bu gecenin ilerleyen saatlerinde AK Parti Çankırı Belediye Başkan adayı belirleneceği yönünde.

 

Çankırı Postası haber merkezi olarak yoğun telefon trafiğimiz ve haber kaynaklarımızdan elde ettiğimiz “son dakika” bilgileri de gece boyunca sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Çankırı Postası web sayfası Çankırı ile ilgili güvenilir haberin tek adresi…

 

İlginize teşekkürü de borç biliyoruz….

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER