banner198

Video İzle! Hedeften sapma yok: 12 de 12!

AK Parti Çankırı Milletvekili Akman, 29 Mart yerel seçimlerinde 12 belediyenin tamamını kazanma hedeflerinin bugün de geçerli olduğunu söyledi.

Video İzle! Hedeften sapma yok: 12 de 12!
banner145

AK Parti Çankırı Milletvekili Dr. Nurettin Akman, 29 Mart yerel seçimlerinde 12 belediyenin tamamını kazanma hedeflerinin bugün de geçerli olduğunu söyledi.

 

AK Parti Çankırı Milletvekili Dr. Nurettin Akman ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Selci ve il yöneticileri ile birlikte Pazar günü Korgun, Çerkeş, Çardaklı, Bayramören ve Ilgaz’da bazı seçim bürosu açılışlarını gerçekleştirdi ve yapılan ziyaretleri Çankırı Postası olarak bizler de takip ettik.

 

Milletvekili Akman, “Bugün itibariyle daha önce açıkladığınız 12’de 12 hedefinizde bir sapma var mı?” sorumuza “Benim bu hedeften sapma gibi bir düşüncem olmadı. Bugün de söylediklerimin arkasındayım. Parti ve şahsım olarak hedefimiz Çankırı’da merkez ve 11 ilçenin tamamını kazanarak Çankırı’nın tamamını Ak belediyecilik hizmetleri ile tanıştırmaktır” dedi.

 

Çerkeş’te açılışa katıldı…

Milletvekili Akman ilk ziyareti Korgun’a gerçekleştirdi. Korgun Belediye Başkan adayı Halil Öz ve partililerle birlikte olan Akman, daha sonra Çerkeş’te Belediye Başkan Adayı Ahmet Hendek’in seçim bürosu açılışına katıldı. Açılış öncesi bir konuşma yapan Akman “Çerkeş’i Ak belediyecilik ile tanıştırmanın zamanı geldi. Bu bölgede belirgin olarak ortaya çıkan ve acil olarak yerine getirilmesi gereken hizmetleri inşallah 30 Mart sabahından itibaren hızlı bir şekilde yerine getireceğiz. Başkan adayımız Ahmet Hendek, hem sizlerin içinden çıkan hem de bugüne kadar yapmış olduğu işlerle başarısını ortaya koymuş bir arkadaşımız. Çerkeş’in ihtiyaçlarını ve sorunlarını yakından bilen bir ekiple Çerkeş’i yönetmeye ve Çerkeş’i Ak Belediyecilik hizmetleriyle buluşturmak için desteğinizi ve gayretinizi istiyorum” dedi.

 

Seçim bürosunun açılışını gerçekleştiren Milletvekili Akman ve beraberindekiler Çerkeş’ten ayrılarak Çardaklı beldesine geçtiler.

 

 

Çardaklı’da seçim bürosu açtı…

Çerkeş'ten ayrıldıktan sonra Saçak beldesine de uğrayan milletvekili Akman ve beraberindekiler, beldede bir tur attıktan sonra Çardaklı'ya geçtiler.

 

Çardaklı beldesi girişinde partililerin karşıladığı Milletvekili Akman ve beraberindekiler, belde belediye başkan adayı Osman Yılmaz’ın seçim bürosunun açılışına katıldılar. Çardaklı belde sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği açılış töreninde konuşan Akman “Osman Yılmaz kardeşimiz Çardaklı’ya hizmet için yaşadığı İstanbul’dan gelerek böylesi bir mücadeleye girmiştir. Kendisine Çardaklılar olarak sahip çıkacağınızdan şüphem yoktur. “

 

Bayramören’de Ahmet Semerci’ye destek…

Çardaklı beldesinden Bayramören’e geçen milletvekili Akman ve beraberindekiler burada AK Parti Bayramören Belediye Başkan adayı Ahmet Semerci ve vatandaşlarla görüştüler. Güneşli ve güzel bir havada Bayramören’in o gizemli doğası içerisinde kahve toplantısı olarak vatandaşlarla gerçekleşen sohbette Akman “Bayramören’de bugüne kadar gerçekleştirilen hizmetlere AK Belediyecilik anlayışı ile devam edeceğiz. Ahmet Semerci kardeşime desteğinizi vermenizi istiyorum” dedi.

 

Milletvekili Akman'ın Bayramören ziyaretinde gerçekleştirdiği görüşmelerde Bayramören Belediye Başkanı Yüksel Baloğlu da bulundu.

 

Son durak Ilgaz…

Bayramören’den sonra Ilgaz’a geçen milletvekili Dr. Nurettin Akman ve beraberindekileri burada Belediye Başkanı Cevdet Çetin ve partililer karşıladı. İlçe binasında yapılan karşılıklı görüş alışverişinde söz alan Başkan adayı Cevdet Çetin “Ilgaz’da vatandaşın partimize ve bana gösterdiği teveccüh ile yeniden bir 5 yıl daha belediye başkanı olarak hizmet edeceğimi düşünüyorum.” dedi. Milletvekili Akman da “Yaptırdığımız anketlerde Cevdet Çetin sürekli olarak ön sırada yer aldı. Kendisi başarılı bir arkadaşımız. Ilgaz’ın önümüzdeki 5 yıl içerisinde çok daha büyük projelere imza atarak vatandaşımıza hizmet vereceğini düşünüyorum” dedi.

 

AK Parti Çankırı Milletvekili Akman’dan Çankırı ile ilgili gelişmeler…

 

Duble yol çalışmaları nihayet başlıyor…

Adeta yılan hikayesine dönen Ankara-Çankırı duble yol çalışmaları 12 Mart Perşembe günü düzenlenecek olan bir törenle nihayet başlıyor.

 

Konuyla ilgili olarak kendisinden bilgi aldığımız Çankırı Milletvekili Dr. Nurettin Akman “12 Mart Perşembe günü Akyurt’ta yapılacak bir törenle duble yol çalışmaları başlayacak. Yeniden ihaleye çıkarılan yolun bir an önce bitirilmesi için ne gerekiyorsa yapılacak.” dedi.

 

20 Mart’ta ikinci tören

Çankırı Milletvekili Dr. Nurettin Akman’ın verdiği bilgilere göre Çankırı Makas Fabrikası önümüzdeki günlerde yeni bir projenin temel atma törenine sahne olacak. Fabrikada Kardemir ile bir Avusturya firması ortaklaşa  ek yatırım yaparak çelik ray üretimi yapılacak. Yeni tesisler bugünkü tesislerin yanında bulunan 20 dönümlük arazi üzerinde inşa edilecek. Proje gerçekleştiğinde tesislerde yaklaşık 150 işçi istihdam edilecek.

 

Başbakan 25 Mart Çarşamba günü Çankırı’da…

AK Partinin yurt genelinde gerçekleştirdiği şehir mitinglerine Çankırı da eklendi. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 25 Mart Çarşamba günü saat 12’de Çankırı Belediye Meydanında vatandaşlara hitap edecek. Erdoğan, aynı gün saat 15’te Tokat’ta düzenlenecek olan mitinge de katılacak.

 

AK Partinin Çankırı miting hazırlıklarının bugünden itibaren başlayacağı ve 25 Mart’ta Çankırı’nın adeta bayram yerine dönüştürüleceği de edinilen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER