banner198

Yaklaşık 20 kilo altın mezarlıkta paylaşılmış!

Çerkeşte gerçekleştirilen büyük soygunda elde edilenler, soyguncular tarafından mezarlıkta pay edilmiş!

Yaklaşık 20 kilo altın mezarlıkta paylaşılmış!
banner249
banner145

Çerkeş’te geçtiğimiz Çarşamba gecesi yaşanılan soygun olayının failleri polis tarafından sıkı bir takip altına alındıysa da bugüne kadar henüz bir sonuç alınmadı.

 

Perşembe sabahından itibaren Çerkeş’te sokaktaki vatandaşın birinci konusu yaşanılan soygun oldu. Polisin yaptığı incelemeler sonucu soygunu gerçekleştirenler elde ettikleri yaklaşık 10 kg altın bilezik, 7 kg altın yüzük, küpe, künye, 50 adet çeyrek altın, 3 adet cumhuriyet altını, 5 adet tekli altın, 5 adet yarım altın ve 3 bin TL nakit parayı soyulan dükkana 300 m mesafedeki mezarlıkta aralarında taksim etmişler!

 

Polis çevrede yaptığı aramalar sonucunda, mezarlıkta 1 adet keski, 1 adet tornavida, 8 adet altın kolye ve 1 adet yüzük ile boş mücevher ve altın kutuları buldu.

 

Yurdun her yerinden polise ihbar yağıyor!

Çerkeş’te gerçekleşen soygundan haberdar olan ülkenin her köşesindeki kuyumcular Çerkeş Emniyet Amirliğini arayarak bilgi veriyorlar. 

 

Öte yandan emniyet teşkilatının da çok yönlü soruşturmayı büyük bir titizlikle sürdürdüğü ve soyguncuları yakalamak için yoğun gayret ve çaba sarf ettiği öğrenildi.

 

Haber: Vedat Beki / e-mail:vedatbeki@mynet.om

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER