banner198

Yolculuk Dergisinde Çankırı

Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. nin çıkarttığı Yolculuk isimli Yaşam ve Kültür Dergisinin bu ay yayınlanan aralık sayısının Türkiye Defteri adlı bölümde 17 sayfa ile Çankırı konu ediliyor.

Yolculuk Dergisinde Çankırı
banner145

Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.’nin çıkarttığı  “Yolculuk” isimli Yaşam ve Kültür Dergisinin bu ay yayımlanan aralık sayısının “Türkiye Defteri” adlı bölümünde 17 sayfa ile Çankırı konu ediliyor. 

Yolculuk Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ceyda Taşdelen’in yazıları ve Türkiye’de “Gezi Fotoğrafçılığı” denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş’ın Çankırı’nın her köşesinden çektiği çarpıcı fotoğrafları okuyucuyla buluşuyor. Kamil Koç otobüslerinde seyahat eden yolculara dağıtılan Derginin Genel Yayın Yönetmeni Taşdelen, 15 bin adet basılan dergiyi yaklaşık 400 bine yakın kişinin okuduğunu belirtti. Yolculuk Dergisine Aralık sayısına ulaşmak isteyen okuyucular http://www.yolculuk.com.tr/index.php?busayida  internet adresinden de ulaşabiliyor.

Dergide yer alan haberin hazırlanmasında kaynak olarak Çankırı Dergisinin yayımlanmış olan sayılarının kullanılmış olduğu da görülmekte.

Aralık 2008 sayısını e-dergi olarak indirebilirsiniz. Elektronik ortamda rahatlıkla okuyabilmeniz için, ekran çözünürlüğünüzü 1024x768 olarak ayarlamanızı tavsiye ederiz.

Bilgisayarıma indir

 aralık_08.exe

 12.96 MB

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER