banner198

MHP İl Başkanı Bayındır hesap sordu?

Bayındır, "Siz modern Çankırı'nın temellerini böyle mi atıyorsunuz? Kağıt gibi yırtılan kaldırımları görmüyor musunuz?" diye sordu.

MHP İl Başkanı Bayındır hesap sordu?
banner145

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çankırı İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır, Tatlıçay kenarındaki yürüyüş yolunun yaklaşık 25 metrelik bölümünün çökmesine tepki göstererek, "Siz modern Çankırı'nın temellerini böyle mi atıyorsunuz? Kağıt gibi yırtılan kaldırımları görmüyor musunuz?" diye sordu.

 

Bayındır, asfaltlama, yol ve kaldırım çalışmalarında büyük bir israfın söz konusu olduğunu belirterek, bunun muhatabının yerel idareciler ve Çankırı Belediyesi yöneticileri olduğunu söyledi.

 

- MODERN ÇANKIRI BU MU?

 

AKP'nin yerel seçimlerin yaklaşması ile büyük bir endişe ve boşluk içerisine düştüğünü ifade eden Bayındır, "Sen 10 yıldır iktidardasın ve o koltukta oturuyorsun. 10 yılda yapmadığın işleri 10 aya sıkıştırmaya çalışırsan, aceleyle yaptığın işler işte böyle çöker. 'Modern Çankırı'nın temellerini attık' diye her yeri reklamlarla donatanlara sesleniyorum. Siz modern Çankırı'nın temellerini böyle mi atıyorsunuz? Kağıt gibi yırtılan kaldırımları görmüyor musunuz? Orada da yol çalışmalarında hayatını kaybeden vatandaşlarımız gibi acı olayların yaşanması mı gerekiyor? Bunun hesabını kim verecek? Bu acelenizin sebebi nedir? Kime ne ispat etmeye çalışıyorsunuz? 10 yıldır o koltuktasınız hala kendinizi ispat edemediniz mi? Bu tedirginliğinizin sebebi nedir ?" ifadelerini kullandı.

 

- KENDİ YAPTIĞINI KENDİN BOZUYORSUN

 

Görme engelli vatandaşlar için yaya kaldırımlarına yapılan hissedilebilir yüzey yollarının da daha senesini dolmadan kullanılamaz hale geldiğini vurgulayan Bayındır, "Her şeyi yapmaya çalışan, hiç bir şey yapamaz. Yaptığınız işler bozuluyor, asfaltlar kalkıyor, kaldırımlar çöküyor. Yaptığınız kaldırımları bozup tekrar yapıyorsunuz. Attığınız asfaltı tutturamıyor, üzerine bir asfalt daha atıyorsunuz. Vizyonsuz, plansız ve acele bir şekilde yapıyorsunuz ve çok geçmeden kendi yaptıklarınızı kendiniz bozuyorsunuz. Yaptığınız işi bir kez yapın ve sağlam şekilde yapın. Çankırı Belediye Başkanlığı koltuğu büyük bir vebaldir. Elinizi vicdanınıza koyun ve ona göre çalışın. Yoksa o vebalin altından kalkamazsınız" diye konuştu.

Bayındır, yerel seçimler için tüm ibrelerin MHP'yi gösterdiğini ifade ederken, "Sizde biliyorsunuz, ama biz yine de hatırlatalım. Korkunun ecele faydası yoktur." dedi.

 

- SENİ HERKES İYİ TANIDI

Çankırı Belediyesi'nin toplam borcunu hala öğrenemediklerini ifade eden Bayındır, şunları kaydetti:

"Biz memleket için çivi çakanın destekçisi oluruz, fakat vatandaşlarımızı kandırmaya çalışanlara da gereken cevabı en iyi şekilde veririz. Şimdi her yeri reklamlarla donatarak ve farklı çalışmalar içerisine girerek, şirin gözükmeye, göz boyamaya çalışmanın alemi yok. 10 yıldır sizi herkes çok iyi tanıdı. Sizin elbet farklı hesaplarınız vardır, fakat unutmayın ki, Cenabı Allah'ın da bir hesabı var."

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2017, 04:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
M.ÇELİK
M.ÇELİK - 7 yıl Önce

sayın ahmet bukan da iki dönem belediye başkanlığı yaptı. çankırı da ne yaptı bana sayarmısınız sayın bayındır. ben bukan köprüsünden başka bir şey sayamıyorum. sayın dincin 2 dönem içerisinde yaptıklarını yine sizin takdirlerinize bırakıyorum. ha olaki seçimi mhp kazandı ve belediye başkanı sayın hakkı yalçın oldu çankırı için planlarınız ne bizlere bunları anlatın. ama ben şimdiden size söyleyeyim. biz enkaz devraldık belediyenin borçları çoktu yatırım yapamıyoruz diyeceksiniz. allah yolunuzu

Muhalif
Muhalif - 7 yıl Önce

evet mevcut belediye başkanı çankırıyı paris yaptı o yüzden muhalefetin eleştirisinize basmışsınız kalayı sayın m.çelik.nankörlük değilmi 25 metre kaldırım çökebilir hatta üstünde insanlar varkende çökebilir nolacakki..yeterki akp kazanmaya devam etsin kimse eleştirmesin değilmi?

SIRADAKİ HABER