banner198

Şahin, Çankırı'da kirli siyaset son bulsun

24. Dönem Ak Parti Çankırı Milletvekili Avukat İdris Şahin, twitter hesabından açtı ağzını, yumdu gözünü.

Şahin, Çankırı'da kirli siyaset son bulsun
banner145

Uzun zamandır Çankırı siyasetinden uzak kalan 24. Dönem Ak Parti Çankırı Milletvekili Avukat İdris Şahin, Çankırı siyasetine yönelik sessizliğini twitter hesabından bozdu.  


Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman'ın Ak Parti Genel Merkezi tarafından yeni dönemde aday olmasının istenmemesi siyaset kulislerini sallamaya devam ediyor. Son olarak Çankırı eski Milletvekili  İdris Şahin, twitter hesabından yaptığı paylaşımda; adeta açtı ağzını, yumdu gözünü. Şahin "Çankırı'da kirli siyasetin son bulması, ahlaksızca genel merkeze taşınan dosyalara itibar edilmemesi Çankırı halkının en temel beklentisidir." dedi.


Şahin, "Çankırı siyasette entrikalarla, yalan ve dolanlarla değil, reise olan muhabbeti desteği ile anılmalı. Hakettiği hizmetin karşılığını almalıdır." ifadelerini kullandı.

 

Yeni sürecin Çankırı'ya hayırlı olmasını dileyen Şahin,  "İl başkanlığı görevi süresince partimize ve Çankırı'ya elinden geldiğince hizmeti esirgemeyen Celal Kaman başkanımıza teşekkür ederim. Yeni sürecin Çankırı'mıza hayırlı olmasını,demokratik olgunluk içerisinde görev değişiminin gerçekleşmesini dilerim." dedi.


Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2017, 14:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
memleket sevdalısı
memleket sevdalısı - 3 yıl Önce

Gerçekten dürüst olanlar kim acaba. Geçmiş seçim öncesi insanları yalan ve dolanla avutanlarmı yoksa gerçektdn memleketimize hizmet aşkıyla çalışanlarmı. Takdir milletin.

erdal çakıroğlu
erdal çakıroğlu - 3 yıl Önce

çankırıda kirli siyasetin ağa babası federasyon başkanı adem can dan başkası deyildir. bakın şöyle ak partiye zarar verdiği kadarla kalmayıp çankırıyı ve çankırılıları birbirine düşürdü...

Meali
Meali - 3 yıl Önce

Sayın vekilimiz, (H.F)siyaset için de oldukça, biz entrikalar içerisinde siyasetin pis kokusunu duyarız...temiz (AK)siyaset için birileri bunu düzeltir.

vefakar
vefakar - 3 yıl Önce

çankiri'da ki̇rli̇ si̇yaseti̇ başlatan ki̇m acaba? lanet olsun onlara.

Halil goktas
Halil goktas - 3 yıl Önce

Reisin yanına en çok siz yakışır siniz sayın vaekilim

Hüseyin Durmaz
Hüseyin Durmaz - 3 yıl Önce

Temiz siyaset yapmak er adam işidir. Kendisinin temiz olduğunu düşünerek genel merkeze dosya taşiyanlar umarım er adamlardır.

Hüsamettin Yılmaz
Hüsamettin Yılmaz - 3 yıl Önce

iftira ile, yalan ile, tezgah ile siyaset yapanlar; bunun karşılığını elbet bir gün görecektir. Allah, doğru ve dürüst insanların yardımcısıdır.

postacı
postacı - 3 yıl Önce

memlekete idris şahin gibi vekiller lazım.


SIRADAKİ HABER