banner198

Yakup Karaman aday adaylığını açıkladı

Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yakup Karaman, Çankırı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Yakup Karaman aday adaylığını açıkladı
banner145

Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yakup Karaman, Çankırı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Beraberindeki kalabalık heyetle birlikte Adalet ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Başkanlığı’na gelen İşadamı Yakup Karaman, İl Başkanı Celal Kaman’a başvuru dilekçesini teslim etti. Amacının doğduğu topraklara hizmet etmek olduğunu anlatan Karaman, Başkent Ankara’da yürüttüğü ticari faaliyetlerden kalan zamanının tamamını Çankırı’da harcadığını kaydetti.

Yapraklı Güreş Ağalığı’nın yanında birçok STK ve oluşuma da destek verdiğini ifade eden Karaman, edindiği bilgi, birikim ve tecrübelerini Çankırı için kullanmak istediğini vurguladı.

Çankırı Bürokratlar, Kamu Çalışanları ve İşadamları Derneği’nde de başkan yardımcılığı görevini halen aktif olarak devam ettirdiğini dile getiren Karaman, Çankırı adı geçen her noktada olduğunu sözlerine ekledi.

İl Başkanı Celal Kaman da Karaman’a başarı temennilerini iletirken, “Ben de Yapraklılıyım sen de Yapraklılısın. Bu anlamda maça 1-0 önde başlıyorsun, ayrıca referansına da Celal Kaman yazmışsın 2-0 oldu. Allah hayırlı uğurlu etsin” dedi.

Karaman'a açıklamasında Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu ile çok sayıda iş adamı ve vatandaş destek verdi.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 12:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat
Sedat - 1 yıl Önce

Yakup beyin öğrenim durumuyla ilgili nedense bir bilgi yazılmamış?

Sero
Sero - 1 yıl Önce

Arkadaş, haberin içeriğini okumaya gerek yok. Fotoğraflarda neyin ne olduğu belli seçilirse ne olacağı belli, kimlere hizmet edeceği belli... Çankırıyı daha da geri götürmeyin.....

Ahmet Türk
Ahmet Türk - 1 yıl Önce

Yakup bey Genel Merkezde mi gorevlisin?
Yoksa Ankara ilde yedek yönetim kurulu üyesi misin?
Lafla peynir gemisi yürümez Aslan Parçası.

SIRADAKİ HABER