İmtiyaz Sahibi / Holder of a Concession
Ebru ŞEKER

Genel Yayın Yönetmeni/Editor in Chief
Ercan ŞEKER
 

Ankara Temsilcisi/Ankara Representative
Kadir ÇİMEN

İletişim/Contact
Cumhuriyet Mh.  Belediye Cd.  No:17/85 18100 Merkez/Çankırı

Tel: +90 376 213 23 83

WhatsApp İletişim Hattı +90 533 792 05 56

[email protected]

Basın Bültenleri/Press Releases
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

[email protected]

Ulusal Elektronik Tebligat Adresi (UETS)

15143-41481-16164

Yer Sağlayıcı Ticaret Ünvanı

TE Bilişim Yazılım İnternet Kiralama Hiz. San. Tic. ltd. Şti.

Yer Sağlayıcı Adresi

İZÜ Teknopark Halkalı Mh. Halkalı Cd. No:281/23 İç Kapı No:19 Halkalı/İstanbul

  ...........

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2008 cankiripostası .com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları cankiripostasi .com’a aittir. cankiripostasi .com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar cankiripostasi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. cankiripostasi .com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Hakkınızda çıkan haber ya da yazı için sitemizi bilgilendirerek cevap hakkını kullanabilirsiniz. Cevap yazınız yada düzeltme talebiniz sitemizde adınızın geçtiği alanda yayınlanacaktır. Sitemize e-posta adresinden ulaşmalısınız. Sitede yayınlanan yazı, haber ve yorumların tüm mali ve hukuki sorumluluğu yazarların kendilerine aittir.

www.cankiripostasi.com sitesinde makele ve köşe yazısı yazan tüm yazarlar gönüllü ve karşılığında hiçbir ücret almadan yapmaktadır. www.cankiripostasi.com basın meslek ilkelerine uymayı kabul eder. cankiripostasi.com sitesinde haber söyleşi ve röportajı yayınlanan muhabirler fikir ve sanat eserleri kanunu uyarınca telif hakları sözleşmesinde yer alan hükümlere uymayı kabul eder.

Sitemizi ziyaret eden tüm ziyaretçilerimiz, yazı, haber, söyleşi veren yazar ve muhabirlerimiz bu şartları kabul etmiş sayılır. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. cankiripostasi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the cankiripostasi.com However, sometimes the cankiripostasi.com uses third parties to process your information. cankiripostasi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the cankiripostasi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the cankiripostasi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the cankiripostasi.com and its services. When you use cankiripostasi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the cankiripostasi.com cookies section of our full Privacy Policy.