banner198

Şahin özel kuvvetler karargahına gitti!

Şahin özel kuvvetler karargahına gitti!

Şahin özel kuvvetler karargahına gitti!
banner145

TBMM 24. Dönem Ak Parti Çankırı Milletvekili Avukat İdris Şahin, 15 Temmuz darbe teşebbüsünün bastırılmasında büyük kahramanlık örneği gösteren emniyet mensuplarına taziyede bulundu.

 Türk Parlamenterler Birliği heyeti ile birlikte, Gölbaşı'nda bulunan Özel Kuvvetler Daire Başkanlığına ve Ankara Emniyet Müdürlüğüne giden Şahin, taziye ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


İlk olarak Gölbaşı'nda bulunan ve 47 şehit veren Özel Kuvvetler Daire Başkanlığını ziyaret eden heyet,  burada incelemelerde bulunarak  başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.  Ardından Ankara Emniyet Müdürlüğüne geçen heyet, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan'ı makamında ziyaret ederek başsağlığı ve geçmiş olsun mesajını ilettiler.


Ziyarete; İstanbul  eski Milletvekili Genel Sekreter Kadir Ramazan Coşkun,  Kahramanmaraş eski Milletvekili Nevzat Pakdil, Kayseri eski Milletvekili  Yaşar Karayel,  Şanlıurfa eski Milletvekili Yahya Akman, Çorum eski Milletvekili Cahit Bağcı ve eski müsteşar Ali Boğa yer alan diğer isimler oldu.

 

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2017, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER