banner198

Ünal bu aileye hayırlı evlat olacağım!

Çankırı'da aday adaylığı sürecinin en canlı seçim kampanyasına imza atan Alpay Ünal," Ak Parti ailesi şunu bilsin ki bir evlat kazandılar, ben de bu aileye hayırlı bir evlat olacağım." dedi.

Ünal bu aileye hayırlı evlat olacağım!
banner145
 Çankırı'da aday adaylığı sürecinin en canlı seçim kampanyasına imza atan Alpay Ünal," Ak Parti ailesi şunu bilsin ki bir evlat kazandılar, ben de bu aileye hayırlı bir evlat olacağım." dedi.

 

Ünal, AKP'de adaylarının açıklamasının ardından  basın toplantısı düzenleyen tek aday adayı olması ile de dikkat çekti.

 

Ünal yaptığı açıklamada “Aday adaylığım sürecinde hemşerilerimden yoğun destek ve sevgisini gördüm, bu beni mutlu etti.

 

Çankırı’nın verdiği desteği ömrü boyunca unutmayacağının altını çizen Ünal, " Bugünden sonra da Parti’min ve Çankırı’nın emrindeyim. Her zaman olduğu gibi Çankırı’ya hizmet etmek için çalışacağım. Daha önce de sıkça dile getirdiğim gibi ben yarayı pansuman etmekle yetinmem yarayı tedavi etmek için çalışırım. Ve yaptığım işlerin de yenilikçi, hafızaya kazınan işler olmasını isterim. Bugüne kadar bu şekilde çalıştım, bundan sonra da böyle çalışacağım. Benim için önemli olan Çankırı’mızın kazanması. Yeter ki Çankırımız için çalışacak, şehrimizi husumetle andırmayacak kişiler bizi temsil etsin, gerisi önemli değil." dedi.

 

Ünal açıklamasının devamında  şunları kaydetti

 

Ben zaten Çankırı’nın geleceği için, kalkınması için, Çankırı’da sporun gelişmesi için bütün gücümle buradayım. Çankırımızın spor şehri olması hayallerimin başında geliyor. Bu hayale giden yolda da başarı ile yürüyoruz. Şu an bayan milli boks takımı Dünya şampiyonaları öncesindeki kampını şehrimizde yapıyor. Nice önemli spor aktivitelerinin burada gerçekleşmesi için de elimizden geleni yapacağız. Şehrimizin tüm takımlarının özellikle de basketbol takımının daha üst liglere yükselmesini arzu ediyorum. Önümüzdeki günlerde de Allah’tan bir mani gelmezse kendisinden daha üst liste oynayan takımlar ile dostluk maçlarında bir araya gelmesini sağlayarak tecrübelerini arttırmayı hedefliyoruz.

 

Ayrıca Kod Adı: KOZ ve Son Mektup filmi şehrimizde büyük ilgi gördü. Sinema gösterimlerimiz önümüzdeki günlerde de devam edecek. Kendi yatırımlarımın yanı sıra iş dünyasının önemli isimlerini şehrimize getirerek yatırım yapmalarını sağlamak için var gücümle çalışacağım. Ak Parti ailesi şunu bilsin ki bir evlat kazandılar, ben de bu aileye hayırlı bir evlat olacağım. Milletvekili adaylarımızın seçilmesi ve Partimizin başta Çankırı olmak üzere tüm Türkiye’de en yüksek oyu alması için sahada bir nefer olarak mücadele edeceğim. Billboardlar ile yapmış olduğumuz anlaşmamıza devam ediyoruz ve seçim sürecinde de Partimizin kullanımına sunuyorum.

 

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2015, 03:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
cıdall
cıdall - 7 yıl Önce

sayın alpay size ve aileye lafımız yok ama öcekiler sağlam değildi genel merkeze çok teşekkür ederim iki üç ismi koymadıkları için sağolsun genel merkezimiz bu işi biliyor ithal mital adam gibi adamlar memlekete faydalı olacağına inanıyorum bu gazetede yorumları yayınlamıyor ya gerçi herkezin bir gazetesi varmış.

SIRADAKİ HABER