banner198

İdris Şahin'in gaziler günü mesajı

TBMM 24 Dönem Çankırı Milletvekili İdris Şahin, 19 Eylül "Gaziler Günü" dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Şahin mesajında şunları kaydetti.

İdris Şahin'in gaziler günü mesajı
banner249
banner145
TBMM 24 Dönem Çankırı Milletvekili İdris Şahin, 19 Eylül "Gaziler Günü" dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Şahin mesajında şunları kaydetti.

Ülkemizin bekası uğruna uzuvlarının bir parçasını kutsal vatan topraklarına emanet eden vatansever gazilerimiz, 1000 yıllık Türk yurdu olan aziz ülkemizin müdafaasında canlarını ortaya koyarak büyük bir fedakarlık örneği
  göstermişlerdir.  Yabancı ve yerli hanilerin ülkemiz üzerine oynadığı oyunların bozulmasında önemli bir görev ifa eden  gazilerimiz, milletimizin gönlünde önemli bir yer edinmişlerdir.

 

Gaziler günü vesilesiyle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; ebedi aleme intikal eden gazilerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum. Şehit ve gazilerimizin değerli aile fertlerine saygı ve şükranlarımı sunuyor, yüreklerindeki vatan, bayrak, ve millet aşkı ile destansı tarihimizin yaşayan abideleri kahraman gazilerimizin gününü kutluyorum.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2017, 03:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER