banner198

Ilgaz Belediye Başkanı Öztürk’ten %97'lik rekor üstü maaş zammı!

Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk işçi maaşlarına her yıl olduğu gibi en yüksek maaş zammını verdi.

Ilgaz Belediye Başkanı Öztürk’ten %97'lik rekor üstü maaş zammı!
banner145

Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk işçi maaşlarına her yıl olduğu gibi en yüksek maaş zammını verdi.

Göreve geldiği günden beri işçisine her zaman asgari ücretin %20 üzerinde maaş vererek “sadece seçim için değil her zaman işçisinin yanında olduğunu” vurgulayan Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, Belediye Personeli ile İtfaiye ve Garaj Amirliği’nde bir toplantı gerçekleştirdi.

Başkan Öztürk, bu toplantıda işçi ücretlerine %97 oranında zam yaptığını ve belediyedeki en düşük işçi maaşını net 27 bin 500 TL’ye yükselttiklerini açıkladı. Açıklanan ücret işçileri memnun etti. Belediye çalışanları Başkan Öztürk’ü alkışlayarak bu memnuniyetlerini dile getirdiler.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Öztürk:

“Kıymetli çalışma arkadaşlarımızla 5 yılı devirdik. Ilgaz’ımız için birçok hizmete imza attık. Birçok projeyi birlikte gerçekleştirdik. Hepsine gayretli çalışmaları için teşekkür ediyorum. İkinci dönemimizde daha da yorulacak, gayret göstereceğiz inşallah. Buradan bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Belediyemizde en düşük işçi maaşını %97 oranında artırarak net 27 bin 500 TL’ye yükseltiyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim bereket versin.” şeklinde müjdeyi işçilere duyurdu.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2024, 13:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
....
.... - 2 ay Önce

Tüm çalışanların hak ettikleri ücreti almalarını isterim ek zam verilmesi gayet yerinde çalışanlarımıza hayırlı olsun. Devlet ekonomik tedbirlerin artirilmasi için toplantılar yapıyor genelgeler dağıtırken ve. 2024 yılı için verilebilecek oranlarında açıklamisken Belediyelerin bu yaptığı ekonominin patronunu dinlememek senin verdiğin zammı beyenmiyorum iscime ben hak ettiğini veriyorum demekse iktidar ve ekonominin başındaki hatalıdir. Birde daha önceki yıllarda ben hiç bir haberde görmedim o belediye şunu verdi bu belediye bunu verdi. Eğer yapılan Allah rızası ve çalışan hakkını vermekse Allah razı olsun. Yok devletin parasıyla hava atmak seçim yatırımı yapmaksa ÖLÜM VAR desem anlamassin

SIRADAKİ HABER

banner304