AK Parti Kurşunlu Belediye Başkan adayı Kadir Şahin yeşil bir Kurşunlu yaratmak için seçmenin desteğini istiyor...

 

29 Mart 2009 Pazar günü yapılacak olan seçimlere Kurşunlu’da yaşanan kıyasıya rekabetin yaşandığı günümüzde AK Parti Kurşunlu Belediye Başkanı Kadir Şahin, gazetemize yaptığı açıklamada “Öncelikli olarak Kurşunlu Belediyesine yakışan bir hizmet binasının yapımını gerçekleştireceğiz” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“Kurşunlu' muzun en büyük ve ihtiyaç duyulan eksiklerinden biride Belediyemize ait müstakil bir Hizmet Binası ve sosyal tesislerinin olmayışıdır. İlçede düğün yapacak yer, eğitim-seminer verecek konferans salonu, tiyatro oynatılacak yer yok. Bütün bunlar acil çözüme kavuşturulması gereken önemli konulardır. Yapacağımız "Belediye Sarayı" günümüze ve ilçemize yakışır güzellikte ve teknolojik donanıma sahip olacaktır.

 

Başbakanlık erozyonu önleme ve ağaçlandırma projelerinden faydalanarak ilçemize 100 bin adet ağaç dikilmesini sağlamak ve bunların düzenli bakımlarının yapılmasını gerçekleştirmek, böylece ilçemizin hem yeşillendirilmesi hem de güzelleşmesi açısından çok önemli buluyorum. Hadis-i Şerifde "Kıyamet kopuyor olsa bile elinizde ki fidanı dikin." buyuruyor, Peygamber(sav) efendimiz.  Atatürk, "Ağaçsız orman ve ağaçsız toprak vatan değildir. Eğer vatan denen şey kupkuru dallardan, taşlardan, ekilmemiş alanlardan, çıplak ovalardan, kentlerden, köylerden oluşmuş olsaydı onun zindandan hiçbir farkı olmazdı" diyor. Biz de bu konuda üzerimize düşen görevi üstleniyoruz.

 

İlçemizin bir büyük eksikliği de yaşam alanlarının oluşturulmayışıdır, Devrez Mamu mevki ve Büyük Göl çevresini mesire alanı olarak düzenleyeceğiz, çok uzaklarda misafirlerinizi ağırlamak zorunda kalmayacaksınız. Vereceğiniz oy, geleceğimize yaptığınız yatırımdır.”

Editör: Haber Merkezi