banner198

MHP Kurşunlu’da gövde gösteri yaptı!

Milliyetçi Hareket Partisi Kurşunlu’da seçim iletişim merkezini geniş katılımlı bir törenle açtı.

MHP Kurşunlu’da gövde gösteri yaptı!
banner145

Milliyetçi Hareket Partisi Kurşunlu’da seçim iletişim merkezini geniş katılımlı bir törenle açtı. AK Parti ve MHP arasında seçim yarışının en hızlı geçeceği ilçelerin başında gelen Kurşunlu’da MHP teşkilatı seçimlere hızlı başaldı.

Gövde gösterisine dönüşen açılış törenine; MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çankırı Milletvekili Dr. Pelin Yılık, MHP İl Başkanı Ahmet Kurt, MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Korhan Mastı, MHP Korgun Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Kozan il ve ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

MHP İlçe Başkanı Önder Demirhan yaptığı konuşmada, “bundan 10 yıl önce Kurşunlu Çankırı’nın önde gelen 3 ilçesinden birisiydi. Şuanda beşinciliğe, altıncılığa kadar geriledi. Biz çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda inşallah, Kurşunlumuzu hak ettiği yere getirmek için gece gündüz çalışcağız. Ayırmadan, ayrıştırmadan milleti kucaklayan bir yönetim sergileyeceğiz.”dedi.

Uslu: Beytümal'a sahip çıkacağız -

MHP Kurşunlu Belediye Başkan Adayı Şerafettin Uslu’da Beytülmal'a sahip çıkacağına vurgu yaptı. Uslu, “Her zaman yenilikçi, şeffaf, hakkaniyetli ve en önemlisi adaletli olacağız. Aynı zamanda azimli, kararlı ve dürüst olacağız. Kısacası gönül ve hizmet adamı olacağız. Hiç kimsenin adamı olmayacağız!  Sadece Türkiye Cumhuriyeti Devletinin adamı olacağız. Kurşunlunun menfaatine olmayan hiçbir işe imza atamayacağız. Beytülmal'a sahip çıkacağız. “dedi.

Konuşmaların ardından protokol yeleri açışlı kurdelesini kesti.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2024, 14:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mevlüt KARAKAYA
Mevlüt KARAKAYA - 2 hafta Önce

ÜLKÜCÜ HAREKET ÇANKIRI DA HAREKETE GEÇTİ TEK YÜREK OLDU.DENEYİMLİ BAŞKAN VE SİYASET DUAYENLERİ MHP Yİ HAKETTİĞİ YERE GETİRMEYE KARARLI,AYRIŞTIRMADAN,AYRIŞMADAN HEDEF KIZIL ELMA.BİZDE GURBETTEKİ MHP'Lİ LER OLARAK DOĞDUĞUMUZ YERLERİNDE GÜZELLEŞMESİ,GELİŞMESİ VE VATANDAŞLARIN REFAH İÇİNDE YAŞAMALARI İÇİN DONANIMLI BAŞKANLARIN KAZANMASI İÇİN DESTEK VERMEYE ÇALIŞIYORUZ.ADAYLARİMİZA BAŞARILAR DİLERİM.

ANKARA YEŞİLÖZ KÖYÜ DERNEK YÖNETİMİ

SIRADAKİ HABER

banner304