banner198

garanti.com.tr, dünyanın en iyisi seçildi

Garanti, ödülünü, New Yorkta düzenlenen bir törenle aldı

garanti.com.tr, dünyanın en iyisi seçildi
banner145

Garanti Bankası, dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından bu yıl 8. kez gerçekleştirilen “Dünyanın En İyi Bankaları” değerlendirmesinde iki ödüle layık görüldü.

garanti.com.tr, dünyadaki tüm bankalar arasında, “En İyi Bireysel Kredi Sitesi” ve “En İyi Bütünleşik Bireysel Banka Sitesi” kategorilerinde birinci seçildi. Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Garanti, internet bankacılığında yüzde 27 pazar payı ve 1.2 milyonun üzerindeki müşteri sayısıyla şu anda pazar lideri. Bankanın nakit çekme dışındaki işlemlerinin yüzde 62’si internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Sunduğumuz tüm ürünlerin yüzde 30’u da şubesiz kanallardan satılıyor. Citibank, HSBC, Wells Fargo, Bank of America gibi dünyanın en büyük bankalarının katıldığı bu yarışmada birinciliği elde etmek, bizim için son derece gurur verici.” dedi.

Garanti Bankası, geçtiğimiz ağustos ayında, yine Global Finance tarafından yapılan Avrupa’nın en iyi internet bankaları değerlendirmesinde, 4 kategoride toplam 10 ödüle layık görüldü. Böylece Garanti, uluslararası rakiplerini geride bırakarak Avrupa’da en fazla ödül alan banka ünvanını elde etti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER