banner198

Modern Tasarım ve Konforun Buluştuğu Büyükçekmece Villa Projeleri

Büyükçekmece villa projeleri uzun yıllardır milyonlarca kişinin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Modern Tasarım ve Konforun Buluştuğu Büyükçekmece Villa Projeleri
banner145

Modern Tasarım ve Konforun Buluştuğu Büyükçekmece Villa Projeleri

Büyükçekmece villa projeleri uzun yıllardır milyonlarca kişinin dikkatini çekmeyi başarıyor. İstanbul’da huzurlu bir hayat yaşamanın her geçen gün artan kalabalık ile neredeyse imkânsız hale geldiği bugünlerde, şehrin orta yerinde ancak huzur içerisinde bir yaşam vadeden Büyükçekmece villa projeleri toplamda 66.489 metrekare inşaat alanında yükseliyor.

126 villaya ev sahipliği yapan proje, İstanbul’un gözdesi olarak değerlendirilen ve her yere yakın konumda bulunan Büyükçekmece’de hayata geçiriliyor. Değişen ihtiyaçları başarılı şekilde karşılayan, kalabalık ailelerin favorisi olan Büyükçekmece villa projeleri, aile bireylerinizin tamamını memnun edeceğiniz bir eve sahip olmanızı sağlıyor.

Değişen İhtiyaçlara Yanıt Veren Big Country Projesi

Uzun yıllardır değişen ihtiyaçları karşılamak adına çeşitli üretimler yapan ve hayata geçirdiği yapılar ile milyonların tercihi olmayı başaran Akyapı, her ailenin evlerden beklentilerinin farklı olabileceğinin farkındadır. Yapıların tasarımı esnasında dikkat ettiği en önemli faktör değişikliktir. Her ailenin ihtiyacı birbirinden farklı olabileceği gibi projelerin hayata geçirildiği alanların ihtiyaçları da birbirinden farklı olabilir.

Buna bağlı olarak değişen ihtiyaçları başarılı şekilde karşılayan ve büyük hayaller kurmaya izin veren Big Country Projesi,Akyapı tarafından hayata geçirilen ve en çok kıymet verilen projelerden biri haline gelmiştir. Yalnızca yapı olarak değil, sosyal tesisler konusunda da benzersiz olanaklar sunan ve evinizden uzaklaşmadan hayal ettiğiniz sosyal yaşama kavuşmamıza yardımcı olan proje, İstanbul’un en kıymetli yerlerinden biri olan Büyükçekmece’de yükseliyor.

Akyapı Büyükçekmece projeleri denildiğinde akıllaragelen Big Country Projesi büyük hayalleri olanlara büyük bir yaşam imkânı sunuyor. Manzarası engellenmeyecek şekilde tasarlanmış villalar ve büyük bahçeler, her eve özel havuz ve bunun yanı sıra tek katlı yapı ile deprem gibi korkuların üstesinden gelmesi her geçen gün daha yoğun bir ilgi ile karşılaşmasını sağlıyor. İstanbul’un en kalabalık yerinde fakat kaostan uzak ve huzurlu olmak istiyorsanız tercih etmeniz gerekenBig Country Projesi yalnızca sizin için değil, aile bireylerinizin tamamı için uygundur!

Big Country Projesi Neler Sunuyor?

Akyapı Büyükçekmece projeleri arasında yer alan ve milyonların ilgisini çekmeyi başaranBig Country Projesi hayal ettiğiniz bütün olanakları sizlere sunmak için özel olarak tasarlanıyor. 4+1’den 7+1’e varan farklı seçeneklerle sunulan proje tek katlı ve geniş bahçeli villa seçeneklerine sahiptir. Geniş aileler ve büyük hayalleri olanların tercihi olmayı başaran Big Country Projesinde tüm villalar birbirinin manzarasını engellemeyecek şekilde tasarlanıyor. Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’nin kesintisiz manzarasını sunacak bahçeler, şehrin en kalabalık yerinde aradığınız huzuru ve mutluluğu sizlere sunuyor.

Değişen hayalleri başarılı şekilde karşılayan Büyükçekmece villa projeleri yalnızca yapı olarak değil sosyal olanaklar konusunda da ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor. Mini futbol sahası, tenis kortları, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, çalışma alanları, kafeler ve bunun gibi ihtiyaç duyulabilecek sosyal tesislere de ev sahipliği yapan proje, evinizden yalnızca birkaç adım uzaklaşarak ailenizle ya da arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER