FG Akü İstanbul ilçelerinde yaygın bir hizmet ağı kurmaya devam etmektedir. Sadece FG Akü mağazaları değil yerinde hizmet anlayışı ile de sektöründe öncü bir konumda yerini almaktadır. Akü ve teknik servis hizmetleri alanında çığır açan ilkeleri ve işleyişi ile alanına yeni bir soluk getirmektedir.

Akücü, sadece bir akü satın almak için değil hem bilgi hem de uzun soluklu bir alışveriş ilişkisinin temelinin atıldığı bir alandır. Kişiler ya da firmalar araçları için akü ihtiyaçlarını gidermek, teknik bilgi almak, çeşitli teknik servis hizmetlerinden yararlanmak için FG Akü müşteri hizmetleri ile kolaylıkla iletişime geçebilmektedir. Akü marka çeşitliliği ve müşteri odaklı hizmet ilkeleri sayesinde her geçen gün büyüyen pazar payı ile oldukça iddialı olan FG Akü, daha da büyüyüp ilerleyeceğe benzemektedir.

FG Akü Markaları

FG Akü markaları arasında herkesçe bilinip sevilen Yiğit akü, Mutlu akü, İnci akü ve Varta akü gibi markalar bulunmaktadır. Hem fiyat açısından uygun olarak herkese kaliteyi ulaştırmayı isteyen FG Akü, ekonomik koşullara göre oldukça uygun akü fiyatları belirleyerek müşterilerini oldukça memnun edebilmektedir.

FG Akü Şubeleri;

Küçükçekmece

Avcılar

FG Avcılar ve Küçükçekmece Akü Değişim Hizmeti

Kişiler bir akü alırken sadece bir ürün almakla kalmamakta ilerde doğabilecek servis hizmeti ihtiyaçları için de güvenilir firmalar ile gizli çalışma akitleri imzalamaktadır. Aldığı üründen ve bilgilendirmelerden memnun kalan kişiler akülerinin bakım ve kontrollerini de bu firmalara yaptırmakta ve böylece uzun yıllar bitmeyen bir karşılıklı fayda ilişkisi kurulmuş olmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak bu anlamda FG Avcılar Akü firmasının en temel ilkesi olmaktadır. Bunun yanı sıra sadık bir müşteri kitlesi yaratarak mutlu müşteri oranını arttırmak da diğer firma hedefleri arasındadır.

Küçükçekmece ilçesinde ve diğer tüm İstanbul ilçelerinde yerinde akü değişimi hizmeti alabilmek için akla gelen ilk firma FG Akü olmaktadır. Yerinde hizmet veren servis aracı ile istenilen marka aküyü satın alabileceğiniz gibi akü ile ilgili diğer tüm hizmetleri de satın almanız mümkün olmaktadır. Her an her yerde günün her saatinde hizmet almak FG Küçükçekmece Akü, akü hizmet veren mobil aracı ile oldukça hızlı ve kolay olmaktadır.

FG Akü, bir akü market olması ile birlikte sadece alışveriş yapılan bir platform olmaktan çok daha fazlasıdır. Bir ürün ya da hizmet almadan önce sadece bilgi alıp aracınıza uygun aküyü seçmek için danışmanlık almak da oldukça yaygındır. Bu aşama gibi müşterilerin FG Akü’ye güven duymasını sağlamaktadır. Akü seçimi de bakım ve kontrollerinin yapılması kadar önemli bir işlem aşamasıdır. Araca uygun akü seçilmemesinin zararı çok fazla olacaktır. Uzun ömürlü ve dayanıklı akü seçiminde marka, model, fiyat gibi kriterlerden uygun olanları kullanıcılar, uzman teknik personelin yardımıyla kolayca bulabilmektedir.

Editör: Haber Merkezi