Çankırı ya hizmet etmek için adayım

Ahmet Öztürk, AK Parti den Çankırı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı müracaatında bulunacağını açıkladı.

Çankırı ya hizmet etmek için adayım
banner145

Yapraklı güreş ağası ve 2007 genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olan işadamı Ahmet Öztürk, AKParti’den Çankırı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı müracaatında bulunacağını açıkladı. Yayın Yönetmenimiz VedatBeki’yle görüşen Öztürk “Çankırı’ya hizmet için Belediye Başkanlığı görevine adayım. Bugüne kadar edindiğim bilgi ve deneyimimi Çankırı’ya ve Çankırılı’ya hizmet yolunda kullanmak istiyorum” dedi.

 

 

AKPartinin Çankırı Belediye Başkan aday adaylarından ilki belli oldu. Bu isim 2004-2005 yıllarında Yapraklı Güreş Ağası ve 2007 genel seçimlerinde milletvekili aday adayı, Ankara’da müteahhitlik hizmetleriyle ticari hayatını sürdüren ve Çankırılı’nın yakından tanıdığı bir isim:Ahmet Öztürk.

12 Kasım Çarşamba günü Çankırı’ya gelerek basın açıklaması ile Çankırı Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayacak olan Ahmet Öztürk, 19 Kasım Çarşamba günü de AKParti İl başkanlığına resmi müracaatını gerçekleştirecek. Aday adaylığı konusunda düşüncelerini Vedat Beki ile paylaşan Ahmet Öztürk, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Öncelikli olarak Çankırı sevdamızın bizleri bu günlere getirdiğini bilmenizi isterim. 2007 milletvekili seçimlerinde de adaylık müracaatında bulunmuştum. Amacım bugüne kadar elde etmiş olduğum bilgi ve deneyim birikimimi Çankırı ve Çankırılı hemşerilerim için hizmet ederek göstermektir. Çankırı’nın şehircilik ve belediyecilik anlamında bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını çok daha akılcı projelerle karşılamak zorundayız. Bugüne kadar Çankırı için bu anlamda verilen hizmetleri de büyük bir memnuniyetle karşıladığımı ifade etmek isterim. Bu bir hizmet yarışıdır. Ahmet Öztürk olarak ben de bu yarışın içinde olmaktan büyük bir onur duyuyorum. Çankırı’nın ve Çankırılı’nın daha mutlu ve huzurlu bir kentte yaşaması anlamında önemli katkılarımın olacağını düşünüyorum. Aday adaylığımın da böyle değerlendirilmesini istiyorum. 19 Kasım Çarşamba günü İl Başkanlığına adaylık dilekçemi vereceğim. Çankırılı hemşerilerimin desteğine talibim. Hemşerilerimin bu desteği benden esirgemeyeceklerini de biliyorum.”

Ahmet Öztürk aday adaylığı sürecinde Çankırı’da yoğun bir çalışma programı uygulayacağını ve belediye başkanlığı ile ilgili projelerini de önümüzdeki günlerde açıklayacağını sözlerine  ekledi.

banner42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER