banner198

Karara destek olmak bizlerin görevidir

Açıklanacak AK Parti Çankırı Belediye Başkan adayı için son üç isimden biri olan Sevda Karaali Şireci gazetemizin sorularını yanıtladı.

Karara destek olmak bizlerin görevidir
banner145

Açıklanacak AK Parti Çankırı Belediye Başkan adayı için son üç isimden biri olan Sevda Karaali Şireci gazetemizin sorularını yanıtladı.

 

Dün gece yarısı AK Parti Genel Merkezinde yapılan toplantıda Çankırı Belediye Başkan adayları arasında masaya yatırılan üç isimden biri olan Sevda Karaali Şireci’den “son gelişmelerle” ilgili olarak düşüncelerini almak istedik.

 

Sevda Karaali Şireci gazetemize yaptığı açıklamada “Çankırı ile ilgili toplantının ayrıntılarını yayımlamışsınız. Başta Genel Merkezimiz olmak üzere, Teşkilatımız ve vekillerimiz memleketimiz için en doğru seçimi yapacaklardır. Verilen karara canı gönülden destek olmak bizlerin görevidir” dedi.

 

Sevda Karaali Şireci konuşmasını şöyle sürdürdü:

 

Atatürk'ten sonra Türk kadınına en büyük teveccühü gösteren Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın siyasette kadınların aktif rol almasına yönelik yaptığı daveti, Çankırı halkı adına, aday adaylığı başvurusu yaparak cevaplamaktan onur duydum.


Çankırı kadınının çalışkanlığı, vefakarlığı ve becerikliliğini de göstermek adına Türkiyenin en başarılı tanıtım kampanyasını uyguladım. 15 gün boyunca gerek tanışma çayları, gerek telefon, gerek pazar, gerek esnaf gerekse ev ziyaretleriyle tüm hemşerilerimle kucaklaşma şansı buldum.

Teşkilatım, beni Türkiye genelinde temayüle katılan diğer kadın aday adaylarıyla kıyaslandığında en büyük yüzdelik dilime girmemi sağlayacak oy desteğiyle onurlandırdı. Çankırılı dualarıyla onurlandırdı. Sonuç ne olursa olsun, Partime, Genel Başkanımın kadınlara verdiği değer ve öneme, akabinde şahsıma gösterilen ilgi, destek ve sevgiden dolayı herkese teşekkür ederim. 

 

Eminim Genel Merkezimiz, teşkilatımız ve vekillerimiz memleketimiz için en doğru seçimi yapacaklardır. Verilen karara canı gönülden destek olmak bizlerin görevidir.

 

Çankırı için tek yürek tek bilek olarak; Durmak yok, çalışmaya devam.

Sevgilerimle...”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER