10174 Çankırıspor’da Kulüp Başkanı ve taraftar arasında tartışma yaşandı!

Bölgesel Amatör Ligi 5. Grupta ligin bitimine 5 hafta kala düşme hattından kurtulamayan 1074 Çankırıspor’da sinirler hayli gerildi.  1074 Çankırıspor Kulüp Başkanı Sezai Zehirlioğlu, Genç Yarenler Taraf Grubu amigosu ile tartıştı.

Kötü gidişata bir türlü dur diyemeyen 1074 Çankırıspor, Pazar günü Çankırı Atatürk Stadyumunda Kastamonu İl Özel İdare Spor’u ağırladı.  Karşılaşmanın ilk yarısını 2-0 önde kapatan 1074 Çankırıspor, ikinci yarıda baskısını artıran rakibinin iki golüne engel olamadı. Karşılaşma 2-2 berabere bitti. Genç Yarenler Taraftar Grubunun bulunduğu kapalı tribünden “Yönetim İstifa” çağırısında bulunuldu. Devre arasında Genç Yarenler Taraftar Grubu ile 1074 Çankırıspor Kulüp Başkanı Sezai Zehirlioğlu arasında sözlü atışma yaşandı.

“Şu takımın haline bak be!” diye seslenen taraftara kızan 1074 Çankırıspor Kulüp Başkanı Zehiroğlu, “Sen bu zaman kadar takıma ne veriyorsun da konuşuyorsun. Orada konuşupta bana taraftarlık yapma. Şurada 10 lira para vermessiniz. Senden fazla delikanlıyım ben” diye bağırdı.

Yanındakiler tarafından sakinleştirilmeye çalışılan Zehirlioğlu, tekrar ayağa kalkıp taraftar grubunun olduğu tribüne doğru, “Senin Valin, Milletvekillerin yok! Neyi konuşuyorsun?” diye sordu.

Zehirlioğlu taraftar arasında yaşanan laf atışmasına sağ tribünde oturan bazı taraftarlar da müdahil oalrak Başkan Zehirlioğlu’na destekte bulundu.

Sağ kapalı tribünde bulunan taraftarlar “Zehirlioğlu istifa” diye slogan atarken, sağ kapalı tribün ise “Sezai Başkan” sloganı ile destek de bulundu.

Editör: Haber Merkezi