AK Parti Çankırı İl Başkanlığı, Milletvekili Salim Çcivitcioğlu ile birlikte doğa harikası Yapraklı ilçesinde, ilçeye dair konuların ele alındığı bir toplantı gerçekleştirdi.

Köylerin ve Yapraklı İlçesi’nin ihtiyacı olan yatırım ve hizmetlerin masaya yatırıldığı toplantıda, muhtarlar ve dernek başkalarının talepleri tek tek dinlenerek not alındı.

AK Parti'nin ilçeye kazandırmış olduğu yatırımlar ve yeni hayata geçirilecek projelerin anlatıldığı toplantıda konuşan AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, "Yapraklı ilçemiz ve Yapraklı ilçemizin her bir ferdi için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da durmaksızın çalışacağız. Memleketimizin her bir noktasında olduğu gibi Yapraklı ilçemizde de yatırım ve hizmetler son sürat sürecek halkımızın hak etmiş olduğu refaha ulaştırmak için azimle gayretle çalışacağız. Birlik ve beraberliğimiz daim, toplantımız hayırlara vesile olsun."dedi.

Programa; AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, AK Parti İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, Cumhur İttifakı'nın Yapraklı İlçe Belediye Başkanı Ömer Güngör, AK Parti Yapraklı İlçe Başkanı, İl Genel Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Yapraklı Dernekler Federasyonu Başkanı ve üyeleri katıldı.

Editör: Haber Merkezi