AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik basın mensupları ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik ve Tanıtım Medya Başkanı Halil Rıfat Uysal, basın mensuplarıyla bir araya geldiler.

Yapılan toplantıda il genelinde yapımı devam eden ve yapılması planlanan projeler ele alındı. İl genelinde yapılmakta olan projelerin detayları ile ilgili bilgi veren Çelik, "Şehrimizin birbirinden değerli basın mensupları ile  samimi bir  ortamda bir araya  geldik. İlimizde yapımı devam eden ve  yapılacak projeleri sohbet havasında istişare ettik. Projelerimizin süreçleri ve şehrimiz için yaptığımız çalışmaları ele aldık. Şehrimizin bütün kesimleriyle istişare halinde, el ele vererek İlimize en iyi hizmeti Milletvekillerimizle birlikte gerçekleştirme gayretindeyiz. Şehrimizin gören gözü ve duyan kulağı olan basın mensuplarımızın fikir ve önerileri bizler için çok önemli. Bizlere sunmuş oldukları katkılarla projelerimizi en yüksek verimlilikle gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti ve Cumhur İttifakı ile kazanan Çankırı olacak." İfadelerine yer verdi

Editör: Haber Merkezi