Çelenkyolla'da Çelenk Fiyatlarını İnceleyin Çelenkyolla'da Çelenk Fiyatlarını İnceleyin

Bıçak Altına Yatmadan Kum Saati Görünümü

Kum saati, görüntüsünün moda olmasıyla beraber neredeyse herkesin hayalleri arasında yer alır. Bıçak altına yatmadan popo dolgusu aracılığıyla kum saati görüntüsünü elde etmek mümkündür. Bu dolgu tamamen kişiye özel olarak yapılır.

Popo Dolgusu Nedir?

Popo estetiği popo bölgesinin sıkılığı, hacmi ve şekli için yapılan bir cerrahidir. Ancak estetik bir cerrahi olduğu için kişiler ameliyat olmaktan korkuyor ve bu durumda popo dolgusu daha sık tercih edilmektedir. Popo bölgesinin hacim kaybetmesi üzerine tercih edilir.

Popo Dolgusu Neden Yapılır?

Popo dolgusu pek çok kişinin psikolojik olarak kendini daha rahat hissetmesini ve özgüvenini artırması için tercih edilmektedir. Kişiler ideal bir popo formu için popo dolgusu tercih etmektedir. Bu anlamda kişiler kendini daha çekici hisseder. Dışarıdan göründüğü zamantamamen doğal bir görüntüye de sahip olur. Özellikle yaşlanmayla beraber oluşan doku kaybı sebebiyle tercih edilir.

Kimler Kalça Dolgusu Yaptırabilir?

Kalça dolgusu aslında doktorun uygun bulduğu herkes tarafından gerçekleştirilebilir. Bir estetik cerrahi ameliyatı olmadığı için popo dolgusu popo hacmini kaybetmiş olan ve dışarıdan görüntüsünü beğenmeyen kişiler tercih etmektedir. Popo bölgesinde şekil bozukluğu, sarkma ya da hacim eksikliği yaşayan kişiler uygulatabilir.

Ameliyatsız Popo Büyütme Nedir?

Son dönemlerde popo estetiği konusunda talep oldukça artmıştır. Pek çok kişi cerrahi müdahalelerden kaçınmak için teknolojiyle beraber gelişen ameliyatsız yöntemleri tercih eder. Ameliyatsız yöntemler arasında en çok kalça büyütme için dolgu tercih yapılır. Bu dolgu hiyalüronik asit içerir.

Yapılan dolgu popo bölgesine direkt olarak enjekte edilir ve poponun hacim kazanmasına yardımcı olur. Bu yöntemde cilt altında bulunan kolajen üretimi de artırılır. Bu anlamda poponun sıkılığı da artırmaktadır.

Popo Büyütme Neden Yapılır?

Hacim eksikliği, popo bölgesinde bulunan yağların ve dokuların kaybı sonucunda kişiler vücuduna oranla daha küçük bir popoya sahip olabilir. Bu durumda pek çok kişi popo büyütme estetiğine başvurmaktadır. Bu ameliyat sayesinde kişiler kendine çok daha iyi ve çekici hissedecektir. Vücut hatlarının restore etmek isteyenler tercih eder.

Popo Büyütme İçin Uygulanan Teknikler Nelerdir?

Popo büyütme estetiği için çok çeşitli teknikler kullanıla bilmektedir. Yağ transferi, dolgu enjeksiyonları ya da popo implantları, popo büyütme estetiği uygulamaları ve teknikleri arasında yer alır. Bu uygulamalar genel olarak ameliyatlı ya da ameliyatsız olarak tercih edilmektedir. Kişiler tercihine yönelik olarak bir yöntemi seçer.

Popo Kaldırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Yaşam şartları ya da genetik sebeplerden dolayı düz kalçaya sahip olan kişiler bu durumdan rahatsız olup popo kaldırma ameliyatına başvurabilir. Popo kaldırma ameliyat estetik cerrahidir. Genel anestezi ile uygulanır. Popo bölgesinde görülen sarkmaların olduğu yerden kesilir ve bir araya getirilerek düzgün bir şekilde toparlanır. Ardından kesilen bölgelerden yeniden dikilir.

Popo Kaldırma İşlemi Hangi Durumlarda Gereklidir?

Hızlı kilo alıp verme bir süre sonra kalçanın sarkık ya da düz görünmesine neden olacaktır. Yaşın ilerlemesi ile beraber de popo hacminin azalması poponun küçülmesine neden olur ve bu durumda kişiler popo kaldırma ameliyatı tercih eder. Popo kaldırma ameliyatı iyi bir şekilde kullanıldığı takdirde oldukça uzun süreli etki gösteren bir ameliyattır.

Popo Kaldırma Ameliyatı Hangi İşlem Alternatifleriyle Gerçekleştirilebilir?

Popo kaldırma ameliyatı çok çeşitli alternatifler ile beraber gerçekleştire bilmektedir. Kalçanın estetik görünümüne ulaştırılabilmesi için popo kaldırma ameliyatı ya enjeksiyonu, protez ya da dolgu ile yapılabilmektedir. En çok tercih edilen alternatifi ise ya enjeksiyonudur. Kişiler bu yöntem sayesinde estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Editör: Ercan Şeker