Türkiye’de hızla seçim sathı mahalline girilirken Çankırı Postası TV ve Radyo Neşe’de yep yeni bir program başlıyor.

Seçim süreci boyunca Çankırı’nın önemli sorunları, siyasi partilerin görüşleri, vatandaşların siyasilerden beklentileri, canlı yayın bağlantıları, aday adayları, sokak röportajları ve gençlerin sorularıyla yer alacağı program farklı konu ve konuklarla ekranlarda ve radyolarınızda olacak.

Çankırı Postası Genel Yayın Yönetmeni Ercan Şeker ve Radyo Neşe Genel Yayın Yönetmeni Turan Harmancı’nın moderatörlüklerinde sürdürülecek programın ilk bölümü bugün akşam Saat 21.00’da Çankırı Postası You Tube ve Facebook kanalı ile 99.5 FM bandında yayın yapan Radyo Neşe’de canlı yayınla izleyicisi ve dinleyicisi ile buluşacak.    

Programın yapımcılığını da yürüten Genel Yayın Yönetmenimiz Ercan Şeker , “Sözü olan herkesi ekranlarımızda buluşturarak demokrasi kültürümüze katkı sağlamak istiyoruz. Eleştiri kültürünün geliştiği, vatandaşların taleplerini açık yüreklilikle dile getirebildiği bir program olmayı hedefliyoruz. Konuşan Çankırı’da gelecek yarınların daha güzel inşa edileceğine inancım tamdır.  Çankırı’nın dijital televizyonu olarak demokrasi bayramına elimizden gelen katkıyı sunmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Editör: Haber Merkezi